Wykorzystanie telematyki w firmie transportowej

Jeśli interesujesz się branżą transportową, prawdopodobnie spotkałeś się z pojęciem telematyki. Być może potrafisz powiedzieć na ten temat coś więcej - przeglądałeś słownik TransEdu i znasz jego definicję (telematyka) lub własnymi słowami umiesz wytłumaczyć znaczenie telematyki w transporcie.

Nie ukrywajmy - w dzisiejszych czasach informacja jest cenniejsza od kruszców. Urządzenia telematyczne ułatwiają i przyspieszają komunikację oraz pozwalają na przepływ informacji o każdym aspekcie pracy kierowcy i możliwości wykorzystania pojazdu, Od momentu wdrożenia systemu telematycznego w firmie transportowej, rozciągnięte w czasie czynności można załatwić kilkoma kliknięciami.

Tyle teoria. Pan Krzysztof Pusłowski z Trimble T&L, firmy, która dostarcza innowacyjne rozwiązania telematyczne dla branży transportowej, pokaże Ci, jak urządzenia te są wykorzystywane na co dzień w dwóch dużych przedsiębiorstwach spedycyjno-transportowych: Demotrans oraz Maszoński-Logistic. 

 

 

Na kolejnej stronie znajdziesz drugą część lekcji.

OFICJALNE ZAŚWIADCZENIA WIRTUALNEJ AKADEMII, POTWIERDZAJĄCE TWOJE KOMPETENCJE I WIEDZĘ MOŻESZ OTRZYMAĆ BIORĄC UDZIAŁ W EGZAMINACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ NASZE UCZELNIE PARTNERSKIE.
Rozwiąż test wiedzy

Oko na eksperta

Agnieszka Nowak
kategoria:
Spedycja
21.06.2022
Damian Wójcik
kategoria:
Magazyn
01.02.2021