TransID otrzymasz rejestrując się w aplikacji TransEdu, jeśli jej jeszcze nie masz, ściągnij ją i zarejestruj się.

Quiz TransEdu

Nauka kojarzy Ci się z nudą i powtarzaniem regułek? Chcemy to zmienić. Utrwalaj swoją logistyczną wiedzę biorąc udział w rozgrywce z innym użytkownikiem. Wysoki poziom rozrywki gwarantowany! Zainstaluj TransEdu Quiz w swoim telefonie, a jazda autobusem nigdy nie będzie się dłużyć ;)

TransEdu to quiz stworzony na podstawie lekcji dostępnych na platformie TransEdu. Pytania znajdujące się quizie zostały opracowane przez specjalistów z branży, dlatego wybierając poszczególne zagadnienia i ucząc się ich, masz pewność, że wiedza ta przyda Ci się w przyszłości.

Grę rozpoczyna się od wybrania przeciwnika, którym może zostać losowy użytkownik lub inna wybrana osoba. Wyzwij na pojedynek koleżankę z klasy, aby sprawdzić kto pierwszy zdobędzie tytuł Lodżistik masterczif! Następnie wybierz jedną z trzech kategorii, w ramach której będziesz odpowiadał na 5 pytań. W ciągu 20 sekund należy udzielić poprawnej odpowiedzi. Pamiętaj, że im szybciej udzielona odpowiedź, tym więcej punktów znajdzie się na Twoim koncie. Dodatkowo każdy użytkownik może dodać swoje pytania, które zostaną sprawdzone przez specjalistów, a następnie dodane do odpowiedniej kategorii.Do kogo skierowana jest aplikacja?

Aplikacja skierowana jest do wszystkich osób, które chcą uczyć się i utrwalać swoją wiedzę z zagadnień z branży TSL. Przede wszystkim będą to uczniowie oraz studenci logistyki, którzy osiągnęli już podstawową wiedzę branżową.

Zagadnienia w aplikacji

Quiz oparty jest na obszernej bazie pytań z zakresu transportu drogowego, spedycji, magazynowania oraz managera w branży TSL. Wszystkie pytania dotyczą wiedzy zawartej w kursach na platformie TransEdu.
Zakres pytań jest szeroki, od podstawowych terminów w logistyce, do sposobów radzenia sobie ze stresem. Przy doborze pytań specjaliści wskazują nie tylko na wiedzę, ale również cechy, które powinien posiadać student jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

Ucz się i utrwalaj wiedzę

Dzięki rozgrywkom i zróżnicowanym kategoriom, dowiesz się w jakich obszarach logistycznych musisz się dokształcić, aby uzyskać satysfakcjonującą wiedzę o transporcie. Ponadto utrwalanie wiedzy za pomocą aplikacji przygotuje Cię do egzaminów, które zdają uczniowie i studenci w ramach współpracy szkół z TransEdu.

Gra jest darmowa i dostępna na telefony z systemem Android.  Pobierzesz ją za pośrednictwem sklepu Google Play.
http://play.google.com/store/apps/details?id=eu.trans.quiz

Po zainstalowaniu aplikacji należy się zalogować za pomocą konta na Facebooku, Google+ lub za pomocą TransID (kodu, którzy dostają uczniowie, których szkoły współpracują z TransEdu). Logując się za pomocą TransID użytkownicy mają dostęp do rankingów i statystyk. Sprawdź jak wypadasz na tle innych z Twojej szkoły!