Dictionary
Sprawdź interesujące Cię pojęcie z branży TSL
Wpisz tekst

Будущее заказа

Na funkcjonowanie zaopatrzenia w przyszłości wpływać będą następujące czynniki: - wzrost liczby dostępnych źródeł zaopatrzenia; - branie pod uwagę wpływu działania zaopatrzenia na zadowolenie ostatecznych odbiorców; - kształtowanie właściwych relacji z dostawcami; - skracanie cykli dostawy; - wzrost znaczenia łańcuchów dostaw i powszechne stosowanie tej strategii i związanych z nią technik; - udział projektantów nowych wyrobów w decyzjach zaopatrzeniowych; - wzrost udziału dostaw pochodzących z globalnego zaopatrywania się; - składanie zamówień u dostawców bezpośrednio przez użytkowników dostaw; - zespołowe podejmowanie decyzji o wyborze źródeł zaopatrywania się; - wzrost liczby pojedynczych źródeł zaopatrywania się. Zob. globalne zaopatrywanie się, zaopatrywanie się z jednego źródła.

Aktualne kursy wiedzy

Wiedza podzielona jest na cztery specjalizacje, które zawierają artykuły, narzędzia i wideo przygotowanie przez ekspertów z danego obszaru branży TSL.
Czym jest praca w TSL? Jak zarządzać biznesem i flotą? Sprawdź lekcje
Transport drogowy
Rozpocznij kurs
Lekcje obejmujące aspekty pracy w spedycji transportu drogowego
Spedycja
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy w Magazynie.
Magazyn
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy managera w przedsiębiorstwie
Manager w branży TSL
Rozpocznij kurs

 

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą przez Ciebie wiedzę, zapraszamy do kontaktu.