Słownik
Sprawdź interesujące Cię pojęcie z branży TSL
Wpisz tekst

Fracht na giełdzie

Fracht na giełdzie - to informacja o potrzebie transportowej załadowcy. Zawiera: ładunek/-ki z co najmniej jednym miejscem załadunku rozładunku, wymaganiami odnośnie terminów załadunku i rozładunku, trasy oraz typu nadwozia. Fracht nie ma przypisanego przewoźnika. Może mieć określoną cenę (propozycja ładunku z ceną, oferta opublikowana na giełdzie lub do przewoźnika w ramach Stałej współpracy) lub zostać opublikowany z zapytaniem o stawkę. Fracht może być tworzony z zamówienia, zapytania ofertowego albo ręcznie w module Frachty w produkcie TfS /TfF lub zaimportowany z zewnętrznego systemu. Dzięki nowym rozwiązaniom prywatnej giełdy transportowej można również stworzyć swoją własną grupę, bez konieczności upubliczniania ich na całej giełdzie. 

Aktualne kursy wiedzy

Wiedza podzielona jest na cztery specjalizacje, które zawierają artykuły, narzędzia i wideo przygotowanie przez ekspertów z danego obszaru branży TSL.
Czym jest praca w TSL? Jak zarządzać biznesem i flotą? Sprawdź lekcje
Transport drogowy
Rozpocznij kurs
Lekcje obejmujące aspekty pracy w spedycji transportu drogowego
Spedycja
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy w Magazynie.
Magazyn
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy managera w przedsiębiorstwie
Manager w branży TSL
Rozpocznij kurs

 

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą przez Ciebie wiedzę, zapraszamy do kontaktu.