Słownik
Sprawdź interesujące Cię pojęcie z branży TSL
Wpisz tekst

Giełda powierzchni magazynowych

Giełda powierzchni magazynowych - wyszukiwarka, która umożliwia znalezienie magazynu według zdefiniowanych uprzednio kryteriów. Z jednej strony mamy przedsiębiorców, którzy posiadają swoje towary i szukają powierzchni magazynowej, z drugiej zaś przedsiębiorcy, którzy mają wyspecjalizowane wolne powierzchnie magazynowe badź wolne powierzchnie, z których aktualnie nie korzystają, zatem mogą zaprezentować ją w formie oferty dla zainteresownych, na giełdach magazynowanych.

Giełda wolnych powierzchni magazynowych pozwala przedsiębiorcom z jednej strony redukować koszty stałe (magazyny), z drugie zaś zwiększać ilość i jakość ofert  powierzchni magazynowych dla zaintersowanych stron. Większa podaż powierzchni magazynowych redukuje cenę za przechowywane towary, co jest zjawiskiem pozytywnym ze wzgledu na ceny ostatecznych produktów. 

Zobacz również ofertę giełdy transportowej

Aktualne kursy wiedzy

Wiedza podzielona jest na cztery specjalizacje, które zawierają artykuły, narzędzia i wideo przygotowanie przez ekspertów z danego obszaru branży TSL.
Czym jest praca w TSL? Jak zarządzać biznesem i flotą? Sprawdź lekcje
Transport drogowy
Rozpocznij kurs
Lekcje obejmujące aspekty pracy w spedycji transportu drogowego
Spedycja
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy w Magazynie.
Magazyn
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy managera w przedsiębiorstwie
Manager w branży TSL
Rozpocznij kurs

 

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą przez Ciebie wiedzę, zapraszamy do kontaktu.