Słownik
Sprawdź interesujące Cię pojęcie z branży TSL
Wpisz tekst

TFC

Trans for Carriers - produkt dedykowany przewoźnikom, dostępna w ramach Platformy Trans.eu, pod adresem platform.trans.eu. Służy przewoźnikowi do pracy ze swoim dotychczasowym załadowcą, który korzysta z platformy Trans.eu (wersja Trans for Shippers) używając jej do współpracy z przewoźnikami i zarządzania zleceniami transportowymi.

Najczęściej przewoźnik jest zapraszany do platformy Trans.eu przez załadowcę lub spedytora, który z nim stale lub od czasu do czasu współpracuje. TfC umożliwia przewoźnikowi pracę z kilkoma zleceniodawcami równolegle (przy jednej opłacie), jeżeli tylko korzystają oni z platformy Trans for Shippers lub Trans for Forwarders.

TfC dodatkowo zapewnia dostęp do giełdy Trans.eu i społeczności firm zarejestrowanych na Platformie Trans.eu i korzystającej z produktu Trans 4. Pozwala też lepiej wykorzystać flotę, dzięki algorytmom pomagającym znaleźć ładunki powrotne lub na kolejne trasy od różnych akceptowanych załadowców.

Tłumaczenie

EN TFC
DE TFC
RU TFC
ES TFC
FR TFC
Zaproponuj tłumaczenie

Aktualne kursy wiedzy

Wiedza podzielona jest na cztery specjalizacje, które zawierają artykuły, narzędzia i wideo przygotowanie przez ekspertów z danego obszaru branży TSL.
Czym jest praca w TSL? Jak zarządzać biznesem i flotą? Sprawdź lekcje
Transport drogowy
Rozpocznij kurs
Lekcje obejmujące aspekty pracy w spedycji transportu drogowego
Spedycja
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy w Magazynie.
Magazyn
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy managera w przedsiębiorstwie
Manager w branży TSL
Rozpocznij kurs

 

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą przez Ciebie wiedzę, zapraszamy do kontaktu.