Słownik
Sprawdź interesujące Cię pojęcie z branży TSL
Wpisz tekst

TFS

Trans for Shippers - produkt dedykowany załadowcom, dostępny w ramach Platformy Trans.eu, pod adresem platform.trans.eu. Obecnie obejmuje funkcjonalności opisane w definicji produktu CFF. Docelowo będzie mógł być rozszerzony również o funkcjonalności produktu TOM.

Zaczynając pracę na platformie Trans.eu załadowca zaprasza przewoźników z którymi współpracuje. Otrzymują oni emailem link do produktu dla przewoźników - TfC - Trans for Carriers, aby móc współpracować z zapraszającym ich załadowcą na platformie Trans.eu. Liczba przewoźników z którym załadowca może współpracować jest nieograniczona.

TfS dodatkowo daje dostęp do społeczności spedytorów i przewoźników oraz giełdy ładunków Trans.eu. Algorytm pomaga optymalnie wybrać nowych przewoźników pod kątem ceny, jakości i bezpieczeństwa. Pomaga też znaleźć rzestrzeń ładunkową w sytuacji, gdy brakuje aut na rynku lub, gdy załadowca ma nowych klientów np. na nowych trasach.

Tłumaczenie

EN TFS
DE TFS
RU TFS
ES TFS
FR TFS
Zaproponuj tłumaczenie

Aktualne kursy wiedzy

Wiedza podzielona jest na cztery specjalizacje, które zawierają artykuły, narzędzia i wideo przygotowanie przez ekspertów z danego obszaru branży TSL.
Czym jest praca w TSL? Jak zarządzać biznesem i flotą? Sprawdź lekcje
Transport drogowy
Rozpocznij kurs
Lekcje obejmujące aspekty pracy w spedycji transportu drogowego
Spedycja
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy w Magazynie.
Magazyn
Rozpocznij kurs
Kurs dotyczący aspektów pracy managera w przedsiębiorstwie
Manager w branży TSL
Rozpocznij kurs

 

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą przez Ciebie wiedzę, zapraszamy do kontaktu.