TransID otrzymasz rejestrując się w aplikacji TransEdu, jeśli jej jeszcze nie masz, ściągnij ją i zarejestruj się.

Ranking ATTE: Dotychczasowi zwycięzcy

Andrzej Florek
1
Andrzej Florek
510 p (0 + 510)
Michał Hadasik
2
Michał Hadasik
480 p (0 + 480)
Oskar Stańczak
3
Oskar Stańczak
475 p (0 + 475)
Miejsce Gracz Uczelnia / Szkoła Stawka EUR/km Transakcje Suma
1
Andrzej Florek
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.00 0 510
2
Michał Hadasik
Uniwersytet Opolski 0.00 0 480
3
Oskar Stańczak
CKZiU Andrychów 0.00 0 475
4
Damian Marciniak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 465
5
Bartłomiej Bielak
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 463
6
Adrian Lisowski
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 460
7
Paulina Maziakowska
Politechnika Opolska 0.00 0 452
8
Paulina Bukowska
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 450
9
Martin Trojanowski
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 450
10
Adrian Białek
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 450
11
Kinga Kalinowska
Politechnika Łódźka 0.00 0 450
12
Bartłomiej Armata
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 448
13
Dawid Mizerski
CKZiU Pionki 0.00 0 448
14
Monika Kamińska
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 446
15
Marta Pruk
Politechnika Łódźka 0.00 0 435
16
Kamila Zielińska
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.00 0 435
17
Mateusz Józefczyk
Uniwersytet Opolski 0.00 0 435
18
Konrad Dudzic
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 432
19
Yuliia Shved
Uniwersytet Opolski 0.00 0 432
20
Robert Mazurek
Politechnika Opolska 0.00 0 428
21
Yurii Bondar
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.69 22 420
22
Dawid Kyc
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 420
23
Maciej Grzebisz
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 420
24
Radosław Dziewit
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 420
25
Aleksandra Krzyżanowska
ZSRCKU Kościelec 0.00 0 420
26
Hubert Smal
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 420
27
Anna Kłak
Politechnika Opolska 0.00 0 416
28
Sara Zok
Uniwersytet Opolski 0.00 0 415
29
Hubert Piechowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 414
30
Emil Dziudzia
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 405
31
Mateusz Postawa
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 405
32
Jan Drajling
ZSETH w Łodzi 0.00 0 405
33
Karolina Szewczyk
CKZiU Pionki 0.00 0 405
34
Mateusz Dziewit
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 403
35
Iwona Adamiec
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 403
36
Anna Bulińska
Politechnika Łódźka 0.00 0 403
37
Edyta Kusiak
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 402
38
Paulina Zwolenik
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 401
39
Martin Klama
Politechnika Opolska 0.00 0 400
40
Mateusz Śliwa
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 400
41
Kamil Mańkowski
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 399
42
Ewelina Komborska
Uniwersytet Opolski 0.00 0 399
43
Patryk Homski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 397
44
Miłosz Kicol
Институт бизнеса и менеджмента технологий 0.00 0 397
45
Filip Iglewski
Zespół Szkół CKU Gronowo 0.00 0 391
46
Piotr Baran
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 390
47
Klaudia Grabowska
ZSETH w Łodzi 0.00 0 390
48
Izabela Łaba
Politechnika Łódźka 0.00 0 390
49
Sylwia Semborowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 388
50
Weronika Tyliszczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźmin Wlkp. 0.00 0 386
51
Agata Babik
Uniwersytet Opolski 0.00 0 386
52
Kornelia Powroźnik
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 385
53
Szymon Wesołowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 384
54
Kinga Pastucha
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 375
55
Paweł Poczta
0.00 0 375
56
Artur Gromulski
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 375
57
Kuba Romanowski
Technikum transportowe Gdynia 0.00 0 375
58
Gabriela Kozłowska
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.00 0 373
59
Kamila Kozieł
Politechnika Częstochowska 0.00 0 373
60
Dawid Kuster
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 371
61
Agata Michalak
Politechnika Opolska 0.00 0 371
62
Agnieszka Krzyżanowska
ZSRCKU KOŚCIELEC 0.00 0 371
63
Joanna Apryjas
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 371
64
Kinga Kozdraś
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 360
65
Jakub Gazdowicz
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 360
66
Jakub Mielczarek
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.00 0 360
67
Dorota Musiał
Politechnika Opolska 0.00 0 360
68
Arkadiusz Płodzień
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.00 0 360
69
Samanta Sąpor
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 360
70
Maria Kamińska
Politechnika Łódźka 0.00 0 360
71
Elżbieta Leśniak
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 360
72
Mateusz Dul
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 360
73
Patryk Stuglik
CKZiU Andrychów 0.00 0 358
74
Katarzyna Dunst
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.00 0 358
75
Kamil Kubisiak
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.00 0 357
76
Klaudia Jankowicz
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 356
77
Kacper Skowron
Technikum transportowe Gdynia 0.00 0 356
78
Mikołaj Dettlaff
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 355
79
Arkadiusz Marcisz
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 354
80
Adrian Bonk
Politechnika Częstochowska 0.00 0 354
81
Sebastian Łokaj
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 353
82
Iryna Yakymiv
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.00 0 353
83
Anna Maciejak
0.00 0 347
84
Katarzyna Sobiechowska
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 345
85
Mateusz Frączak
ZSETH 0.00 0 345
86
Angelika Święcicka
CKZiU Pionki 0.00 0 343
87
Iga Fliszkiewicz
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 343
88
Jan Zwara
Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych 0.00 0 343
89
Artur Maj
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku 0.00 0 343
90
Wiktoria Szydłowska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 342
91
Katarzyna Smaga
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 341
92
Arletta Raczyńska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 341
93
Daniel Michalak
ZSETH w Łodzi 0.00 0 341
94
Natalka Zinkevych
Uniwersytet Opolski 0.00 0 341
95
Kamil Gamrot
Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych 0.00 0 341
96
Małgorzata Widera
Politechnika Opolska 0.00 0 339
97
Paweł Meller
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 339
98
Agata Kiciak
ZSETH w Łodzi 0.00 0 338
99
Agata Pyrzyńska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 338
100
Damian Pięta
zseth 0.00 0 336
101
Kamil Łuba
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 336
102
Wiktoria Olekszyk
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 335
103
Miłosz Bieńka
Uniwersytet Opolski 0.00 0 335
104
Karolina Dębowska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 334
105
Bartosz Wroniszewski
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku 0.00 0 332
106
Maciej Majewski
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.00 0 330
107
Dominika Nawrocka
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 330
108
Kamila Kaletka
0.00 0 330
109
Adam Krajewski
Politechnika Koszalińska 0.00 0 328
110
Mirosław Drożak
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 328
111
Anita Fajczak-Kowalska
Politechnika Łódźka 0.00 0 328
112
Michał Sobczyk
Zespół Szkół Drzewnych i Środowiska w Radomsku 0.00 0 328
113
Bartosz Barański
Technikum transportowe Gdynia 0.00 0 327
114
Dominik Jędrzejczyk
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku 0.00 0 327
115
Joanna Luks
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.09 25 325
116
Patrycja Pawul
ZSETH w Łodzi 0.00 0 325
117
Tomasz Kusznieruk
Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim 0.00 0 325
118
Elżbieta Kobylarz
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 324
119
Maciej Rząsa
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 324
120
Nina Pantsakova
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 323
121
Eliza Buldańczyk
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 322
122
Natalia Krzysztoń
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.00 0 321
123
Sarjan Samol
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 320
124
Jowita Woźniak
0.00 0 320
125
Jerzy Sołtysik
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 319
126
Kinga Zaskórska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 318
127
Hubert Barczuk
Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim 0.00 0 317
128
Krystian Olkowski
ZSETH w Łodzi 0.00 0 315
129
Kacper Karwowski
Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim 0.00 0 315
130
Marta Hanicka
technikum logistyczne Syców 0.00 0 315
131
Zuzannna Kuźnik
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 315
132
Dominika Duda
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 313
133
Marta Malczyk
ZSETH w Łodzi 0.00 0 313
134
Bartłomiej Dominiak
0.00 0 311
135
Alan Fedoryszyn
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 311
136
Piotr Kuczma
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 311
137
Radosław Kocala
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.00 0 310
138
Natalia Łuc
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 309
139
Hubert Woźniak
CKZiU Pionki 0.00 0 309
140
Aleksandra Figurska
ZST Turek 0.00 0 307
141
Katarzyna Dardzińska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 307
142
Przemysław Pacut
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.00 0 307
143
Weronika Bogdańska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 306
144
Róża Sekuła
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 304
145
Borys Brylski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 303
146
Bartosz Stachowiak
ZSRCKU Kościelec 0.00 0 303
147
Oliwier Czubak
0.00 0 301
148
Adriana Mieczkowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 301
149
Robert Mraz
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 300
150
Sylwia Gala
ZSETH w Łodzi 0.00 0 300
151
David Boritzka
CKZiU 0.57 23 298
152
Jakub Niedziałek
ZSETH w Łodzi 0.00 0 298
153
Marcin Ściegliński
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku 0.00 0 298
154
Wojciech Kolek
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 298
155
Sylwia Wróbel
Politechnika Poznańska 0.00 0 298
156
Michał Matuszewski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 297
157
Paulina Kowzowicz
PWSZ Wałbrzych 0.00 0 297
158
Natalia Bednarowicz
ZSETH w Łodzi 0.00 0 296
159
Patrycja Górniak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 296
160
Roksana Czornik
Uniwersytet Opolski 0.00 0 296
161
Sebastian Figura
CKZiU 0.83 26 295
162
Marita Olbrycht
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 295
163
Iga Lulek
Zespół Szkół nr.1 im. W.Orkana Nowy Targ 0.00 0 295
164
Mateusz Czarnota
ZSETH w Łodzi 0.00 0 295
165
Aleksandra Wyrębak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 294
166
Szymon Golec
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 294
167
Marcela Stańczak
Technikum transportowe Gdynia 0.00 0 294
168
Dawid Nawalaniec
0.00 0 293
169
Mateusz Marczak
zseth 0.00 0 293
170
Rafał Kołata
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.00 0 292
171
Magdalena Brudz
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 292
172
Arsen Pałamarczuk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 291
173
Michał Domagała
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.00 0 291
174
Bartosz Podkowski
Technikum transportowe Gdynia 0.00 0 291
175
Laura Winiarska
CKZiU Pionki 0.00 0 289
176
Klaudia Niedośmiałek
ZSRCKU Kościelec 0.00 0 289
177
Joanna Woźniak
Uniwersytet Opolski 0.00 0 289
178
Uliana Symon
Uniwersytet Opolski 0.00 0 289
179
Kasjana Gniła
Uniwersytet Opolski 0.00 0 288
180
Tomasz Biernat
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 287
181
Patryk Basaj
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 287
182
Anastasiia Doronina
Uniwersytet Opolski 0.00 0 287
183
Michał Myrda
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Oświęcimiu 0.00 0 286
184
Natalia Knysz
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku 0.00 0 285
185
Gabriela partyka
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 283
186
Marcin Grzelak
Politechnika Łódźka 0.00 0 283
187
Dawid Król
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 282
188
Bartek Joński
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 281
189
weronika koczynasz
zsp sycow 0.00 0 281
190
Martyna Betka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 281
191
Mikołaj Rogowski
ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim 0.00 0 280
192
Szymon Bigas
CKZIU Strzelce Opolskie 0.90 24 280
193
Filip Hebda
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 279
194
Jakub Kaszuba
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 279
195
Wojciech Kierzk
Politechnika Koszalińska 0.00 0 278
196
Zuzanna Bryll
0.00 0 278
197
Bartosz Frąckowiak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 277
198
Sandra Wontek
ZSETH 0.00 0 277
199
Joanna Gornia
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 276
200
Jakub Komińczyk
Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim 0.00 0 276
201
Krystian Gąsiorczyk
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 1.01 32 275
202
Patryk Kawałek
ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim 1.07 22 275
203
Bartłomiej Wątroba
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 275
204
Marta Gwazda
Uniwersytet Opolski 0.00 0 275
205
Daria Cieślak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 274
206
Dawid Aleksandrowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 274
207
Agnieszka Tabor
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 274
208
Rafał Filipowicz
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 273
209
Wiktoria Iwańska
ZSETH w Łodzi 0.00 0 273
210
Patrycja Dutkowska
ZSETH w Łodzi 0.00 0 273
211
Kacper Górecki
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku 0.00 0 273
212
Jędrzej Dobraś
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 272
213
Alicja Żywicka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.00 0 272
214
Patrycja Popiela
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 271
215
Michał Górecki
Zespół Szkół Drzewnych i Środowiska w Radomsku 0.00 0 271
216
Łukasz Siedlecki
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 270
217
Cezary Wolski
CKZiU Pionki 0.00 0 270
218
Mateusz Malaga
Uniwersytet Opolski 0.00 0 270
219
Artur Wisniowski
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 270
220
Paulina Bigas
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 270
221
Krzysztof Wyroba
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.78 28 269
222
Weronika Kepesz
PWSZ Wałbrzych 0.00 0 269
223
Paulina Goleń
ZSETH w Łodzi 0.00 0 268
224
Jakub Frątczak
Politechnika Łódźka 0.00 0 266
225
Kamil Gała
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 265
226
Krystian Jeka
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.70 22 264
227
Michał Karpa
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 264
228
Denis Macioszek
CKZiU 1.16 27 263
229
Łukasz Skuba
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 263
230
Daria Pyziak
ZSR CKP Kaczki Średnie 0.00 0 262
231
Aleksandra Górecka
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 262
232
Arek Maćkiewicz
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 261
233
Oliwia Łytka
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 261
234
Arkadiusz Cynar
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.00 0 261
235
Dorota Urbańczyk
0.00 0 261
236
Izabela Kiełbasa
zseth 0.00 0 260
237
Mikołaj Krysiak
ZSETH 0.00 0 259
238
Oliwia Kielich
CKZiU Pionki 0.00 0 259
239
Agata Nowak
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 257
240
Daniel Kacprzak
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 257
241
Sebastian Ogrodowczyk
ZSRCKU Kościelec 0.00 0 256
242
Natalia Gregarek
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 256
243
Adam Woźniak
Politechnika Koszalińska 0.51 23 255
244
Sebastian Jarota
Politechnika Łódźka 0.00 0 255
245
Oliver Szyba
0.00 0 255
246
Mariola Rutyna
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 253
247
Władysław Antiuszko
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 253
248
karol szczepaniak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 253
249
Marta Pawłowska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 253
250
Bartosz Wójcik
Politechnika Łódźka 0.00 0 253
251
Michalina Kaźmierczak
ZSR CKP Kaczki Średnie 0.00 0 252
252
Jakub Gąsior
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 252
253
Damian Smogorzewski
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 252
254
Paweł Matuszak
technikum logistyczne Syców 0.00 0 252
255
Klaudia Piątek
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 252
256
Wiktoria Zabora
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 252
257
Jakub Hanas
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 252
258
Marcel Mocek
CKZiU 0.00 0 251
259
Jakub Żaczek
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 250
260
Damian Wojdowski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 250
261
Wojciech Solus
Zespół Szkół nr.1 im. W.Orkana Nowy Targ 0.00 0 250
262
Jan Szymoniuk
Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim 0.00 0 249
263
Miłosz Latos
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 249
264
Julia Przyziółkowska
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 248
265
Marta Rajca
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 248
266
Adrian Bagietka
0.00 0 248
267
Dominik Dabrowski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 248
268
Igor Kucia
ZSAEiO Bytom 0.00 0 248
269
Szymon Baron
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 247
270
Eryk Pewca
ZSETH w Łodzi 0.00 0 247
271
Jakub Czarnota
ZSETH w Łodzi 0.00 0 246
272
Paulina Daniel
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 246
273
Wioletta Pokorna
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 245
274
Wiktoria Duda
ZSAEiO Bytom 0.00 0 245
275
Patryk Semrau
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.00 0 243
276
Wiktoria Polichnowska
zrscku kościelec 0.00 0 243
277
Nikola Putiatycka
ZSR CKP Kaczki Średnie 0.00 0 242
278
Szymon Gawłowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 242
279
Patryk Madeja
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 242
280
Iwona Kaczor
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 242
281
Tomasz Narloch
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.70 30 241
282
Noname nieznane
ZSRCKU KOŚCIELEC 0.00 0 241
283
Marcin Zajęcki
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.00 0 241
284
Bartek Barański
Technikum transportowe Gdynia 0.00 0 240
285
Szymon Szydło
ZSAEiO Bytom 0.00 0 240
286
Hubert Wojtala
Politechnika Koszalińska 0.00 0 239
287
Kamil Maciejewski
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 239
288
Kamil Matyszczak
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 239
289
Natalia Szkudlarek
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźmin Wlkp. 0.00 0 239
290
Zuzanna Tocke
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 238
291
Ernest Kaczmarek
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 238
292
Igor Królikowski
ZST Turek 0.00 0 238
293
Rafał Kotlewski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.00 0 238
294
Paulina Korzeniowska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 238
295
Sławomir Urbisz
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 1.22 12 237
296
Natalia Cebula
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 237
297
Bartłomiej Żurawski
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 237
298
Laura Kałużna
technikum logistyczne Syców 0.00 0 237
299
kuba szwarc
0.00 0 236
300
Karol Domagała
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 235
301
Szymon Szczepaniak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 235
302
Karolina Ligiżyńska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 235
303
Katarzyna Glimasińska
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 235
304
Kacper Januszewski
Zespół Szkół CKU Gronowo 0.00 0 234
305
Karol Karol
0.00 0 234
306
Martyna Gwardzik
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 233
307
Joanna Śmiałek
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 232
308
Zuza Kacprzak
Politechnika Łódźka 0.00 0 232
309
Ola Niedźwiecka
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 232
310
Patrycja Błażejczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 231
311
Wiktoria Haffke
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 231
312
Ewa Górska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 231
313
Łukasz Klimek
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 231
314
Michał Jabłoński
ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim 0.00 0 230
315
Vladyslav Zhemaitin
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 230
316
Mateusz Rydzewski
Technikum transportowe Gdynia 0.00 0 230
317
natalia gońda
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 229
318
Patrycja Stanisz
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 1.16 26 228
319
Karolina Maj
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 228
320
Damian Suchomski
0.00 0 227
321
Zuzanna Buławska
Zespół Szkół CKU Gronowo 0.00 0 227
322
Szymon Skorupa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 227
323
Radosław Wróbel
0.00 0 226
324
Milena Kaźmierczak
ZSETH w Łodzi 0.00 0 226
325
Krzysztof Mendrela
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.97 38 225
326
Paweł Maciasz
Zespół Szkół nr.1 im. W.Orkana Nowy Targ 0.00 0 225
327
Kamil Marzec
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 225
328
Emil Tkacz
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku 0.00 0 225
329
Sebastian Eryk Stasiak Adamek
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.00 0 224
330
Katarzyna Lenarczyk
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 224
331
Korneliusz Pawlusiak
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.00 0 224
332
Laura Werner
0.00 0 224
333
Mateusz Krzemiński
ZSETH w Łodzi 0.00 0 223
334
Grzegorz Grądalski
0.00 0 221
335
Joanna Cienkusz
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 221
336
Monika Korytkowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 221
337
Emilia Zamorska
ZSAEiO Bytom 0.00 0 221
338
Natalia Rostek
ZST Turek 0.00 0 220
339
Bartek Litwa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 220
340
Szymon Pocielej
0.00 0 220
341
Michał Nass
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 219
342
Krystian Bocian
ZST Turek 0.00 0 218
343
Robert Hendrykowski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 218
344
Dominika Cwalina
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 218
345
Natalia Wierzba
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 217
346
Justyna Płachta
Politechnika Koszalińska 0.00 0 216
347
Aleksandra Pasierb
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 216
348
Roksana Sut
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.00 0 215
349
Maria Mańkowska
ZSETH w Łodzi 0.00 0 215
350
Rafał Figura
0.00 0 214
351
Szymon Ehrlich
0.82 24 212
352
Paweł Ceklarz
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 212
353
Aleksandra Wszeborowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 212
354
Bartosz Waleryś
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.78 22 211
355
Wiktoria Antoniewska
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 211
356
Dawid Prociak
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 211
357
Jan Kopeć
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 211
358
Maksym Tanovskiy
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 210
359
Weronika Ciereszko
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.23 39 209
360
Jakub Kmin
0.00 0 209
361
Weronika Konecka
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 209
362
Justyna Grabowska
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.00 0 208
363
Wiktoria Dudzińska
ZSRCKU Kościelec 0.00 0 208
364
Michał Borawski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 208
365
Mateusz Piliński
Politechnika Koszalińska 0.56 24 207
366
Kamil Janowski
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 207
367
Rafał Czardybon
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.80 36 206
368
Natalia Biniek
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.00 0 206
369
Szymon Słowik
Zespół Szkół nr.1 im. W.Orkana Nowy Targ 0.00 0 206
370
Natalia Teska
Politechnika Koszalińska 0.77 23 205
371
Jakub Urban
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 205
372
Marcin Kurnat
Zespół Szkół nr.1 im. W.Orkana Nowy Targ 0.00 0 205
373
Brajan Broda
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 205
374
Damian Gulik
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 204
375
Remigiusz Rożek
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.00 0 204
376
Martyna Piorunowska
0.00 0 203
377
Kinga Horniak
Zespół Szkół nr.1 im. W.Orkana Nowy Targ 0.00 0 203
378
Bartłomiej Kobza
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 203
379
Filip Krajcer
ZSAEiO Bytom 0.00 0 203
380
Krystian Stawiany
ZSR CKP Kaczki Średnie 0.00 0 202
381
Martyna Poniatowska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 202
382
Eryk Ostrowski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 0.00 0 202
383
Patryk Szymanowski
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 202
384
Jakub Dembowski
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 201
385
Magdalena Muskała
CKZiU 0.00 0 201
386
Michał Gala
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku 0.00 0 200
387
Błażej Płuciennik
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 199
388
Agata Kwiatkowska
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.00 0 199
389
Martyna Nitka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 199
390
Maksymilian Basta
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 198
391
Nicole Nowak
ZSAEiO Bytom 0.00 0 198
392
Klaudia Jońska
ZSR CKP Kaczki Średnie 0.00 0 197
393
Kamil Dorszyński
Politechnika Koszalińska 0.00 0 197
394
Piotr Robak
ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim 0.89 31 196
395
Joanna Setkowicz
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 196
396
Mateusz Krawiec
0.00 0 196
397
Wojciech Kowalczyk
Zespół Szkół nr.1 im. W.Orkana Nowy Targ 0.00 0 196
398
Marta Jurek
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 196
399
Jakub Grzechulski
Politechnika Łódźka 0.00 0 196
400
Joachim Kunz
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 193
401
Patrycja Makarońska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 193
402
Krystian Sturmann
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 192
403
Adrian Waras
0.00 0 192
404
Mikołaj Stefański
ZSETH 0.00 0 192
405
Weronika Kłobut
zseth 0.00 0 192
406
Valentyn Yefremov
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 192
407
Julia Tomaszewska
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.00 0 190
408
Wiktoria Nowak
ZST Turek 0.00 0 190
409
Daniel Kwiatkowski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 190
410
Filip Mazur
CKZiU Pionki 0.00 0 190
411
Artur Adamczyk
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 1.05 25 189
412
Izabela Kiełbasa
ZSETH w Łodzi 0.00 0 189
413
Maria Zabawa
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 189
414
Mateusz Gawrych
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 189
415
Damian Klimek
technikum logistyczne w szubinie 0.00 0 188
416
Szymek Mielczarek
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku 0.00 0 188
417
Patryk Czaja
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 187
418
Filip Żarna
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.00 0 187
419
Krzysztof Biela
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 187
420
Dominika Mazik
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 187
421
Krzysztof Taciak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 187
422
Jakub Kostro
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 187
423
Artur Wieczorek
0.00 0 186
424
Dawid Olejnik
ZSAEiO Bytom 0.00 0 186
425
Adam Kuszczyński
0.00 0 185
426
Jakub Czaja
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 184
427
Marcin Dąbek
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 184
428
Paweł Ognik
Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim 0.00 0 184
429
Adrian Jóźwik
Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim 0.00 0 184
430
Damian Witkowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 183
431
Dominik Machowski
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 182
432
Vadziim Skrypka
Politechnika Łódźka 0.00 0 182
433
Piotr Maciąg
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 181
434
Krystian Żarecki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie 0.00 0 181
435
Julia Dulka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 180
436
Olek Holec
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 180
437
Mikołaj Krachel
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 180
438
Natalia Grzejszczyk
ZSETH w Łodzi 0.00 0 179
439
Wiktoria Szreder
0.56 28 178
440
Mariam Tsertsvadze
sgh 0.00 0 178
441
Andrzej Zich
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 177
442
Iza Rybicka
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 177
443
Zuzanna Sobczak
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 176
444
Magdalena Tomaszewska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 176
445
Daniel Krawczyk
CKZiU Pionki 0.00 0 176
446
Katarzyna Wasiluk
Politechnika Łódźka 0.00 0 174
447
Patrycja Niesmak
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 173
448
Hubert Urbanowicz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 172
449
Paweł Wójciak
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.00 0 171
450
Kacper Kurdelski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 170
451
Arek Szumlas
0.53 30 169
452
Grzegorz Mroszczak
Zespół Szkół nr.1 im. W.Orkana Nowy Targ 0.00 0 169
453
Patrycja Znamiec
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 168
454
Romek Górski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 168
455
Małgorzata Bielecka
ZSAEiO Bytom 0.00 0 168
456
Kacper Rusek
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.00 0 167
457
Ania Sokołowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 167
458
Błazej Lasończyk
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 166
459
Jagoda Kraińska
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 166
460
Kinga Pieczynska
0.00 0 165
461
Szymon Kobacki
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 165
462
jakub Pawłowski
ZSRCKU KOŚCIELEC 0.00 0 165
463
Szymon Bielusiak
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.69 19 164
464
Sebastian Słowikowski
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 164
465
Krzysztof Kapica
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 164
466
Laura Proena
0.74 22 163
467
Kamila Rogocka
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.09 23 163
468
Vladislav Lazarev
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 0.00 0 163
469
Lucjan Cekała
0.00 0 162
470
Kacper Kwidziński
Technikum transportowe Gdynia 0.00 0 161
471
Michał Borawski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 160
472
Antoni Stajewski
ZSETH w Łodzi 0.00 0 160
473
Katarzyna Katarzyna
Politechnika Koszalińska 0.00 0 159
474
Szymon Wojciechowski
ZSETH 0.00 0 157
475
Mateusz Gajewski
ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim 0.00 0 155
476
Agnieszka Golly
CKZIU Strzelce Opolskie 0.00 0 155
477
Jakub Szajner
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 155
478
Marika Ciepłucha
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.00 0 154
479
Filip Kaciczak
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 152
480
Maja Gregorek
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 151
481
Wiktoria Patrycja
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 150
482
Dominik Goździk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 150
483
Klaudia Klaudia
Politechnika Koszalińska 0.61 21 147
484
Weronika Groth
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 146
485
Paulina zych
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 145
486
Patryk Szor
ZSETH w Łodzi 0.00 0 145
487
Anhelina Kolisnichenko
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 145
488
Adam Babiarczyk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.00 0 144
489
Martyna Truszkowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 144
490
Konrad Pysno
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.00 0 142
491
Paulina Wypchło
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.00 0 139
492
Michał Łoziński
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 139
493
Kamil Mazurkiewicz
0.00 0 139
494
Dominik Kujawa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 135
495
Tomasz Waliczko
Szkoła Główna Handlowa 0.00 0 135
496
Emilia Kordusiak
0.00 0 133
497
Adrian Gałgan
0.00 0 128
498
Igor Świstak
ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim 0.00 0 127
499
Mateusz Fatla
Politechnika Koszalińska 0.00 0 127
500
Jakub Okoniewski
ZSP im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie 0.00 0 125
501
Wiktoria Obczyńska
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 122
502
Wiktor Arent
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.00 0 122
503
Jakub Król
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 122
504
Dawid Ciskowski
pckziu 0.00 0 121
505
Mateusz Cichy
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących 0.00 0 120
506
Dawid Stępniak
pckziu 0.00 0 119
507
Kamila Ścierska
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.33 25 116
508
Amanda Grąs
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 116
509
Dariusz Gafk
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.72 25 111
510
Patryk Szcześniak
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pionkach 0.00 0 109
511
Wojciech Szyca
Politechnika Koszalińska 0.00 0 107
512
Mirela Janyga
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.00 0 107
513
Mateusz Rutkowski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 105
514
Mateusz Stypczyński
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 105
515
Katarzyna Pieśniak
0.00 0 104
516
Mateusz Wojtczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 98
517
dominika szmydtka
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 96
518
Adrian Twaróg
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej 0.00 0 94
519
Adrian Gorajewski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie 0.00 0 63
520
Justyna Pilch
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.00 0 45
521
Piotr Chlastacz
Politechnika Częstochowska 0.00 0 30
Aleksandra Krzyżanowska
1
Aleksandra Krzyżanowska
460 p (460 + 0)
Damian Wojdowski
2
Damian Wojdowski
450 p (450 + 0)
Daniel Dysierowicz
3
Daniel Dysierowicz
445 p (445 + 0)
Miejsce Gracz Uczelnia / Szkoła Stawka EUR/km Transakcje Suma
1
Aleksandra Krzyżanowska
ZSRCKU Kościelec 1.38 28 460
2
Damian Wojdowski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 1.36 22 450
3
Daniel Dysierowicz
Politechnika Poznańska 1.34 22 445
4
Paweł Gembka
Politechnika Koszalińska 1.33 22 440
5
Paweł Sander
Politechnika Poznańska WMRIT 1.32 24 439
6
Oleksandr Kukuruziak
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.30 28 438
7
PAULINA ZWOLENIK
Politechnika Rzeszowska 1.29 27 437
8
Michał Pluta
Politechnika Poznańska 1.27 27 436
9
Artur Szkrawan
Politechnika Koszalińska 1.27 26 435
10
Dawid Olejnik
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących 1.26 27 434
11
Dawid Galewski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.26 21 433
12
Hubert Kaczmarek
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 1.25 46 432
13
Michał Dorau
Politechnika Koszalińska 1.25 27 431
14
Anita Cudak
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 1.25 23 430
15
Kamil Liżewski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 1.24 22 429
16
Paulina Kubiak
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 1.23 22 428
17
Borys Brylski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 1.23 21 427
18
Dawid Stępniak
PCKZiU w Pucku 1.22 33 426
19
Zuzanna Buławska
Zespół Szkół CKU Gronowo 1.22 25 425
20
Michał Domagała
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 1.22 23 424
21
Aleksandra Szczur
Politechnika Poznańska WMRIT 1.21 26 423
22
Anna Simon
Politechnika Poznańska WMRIT 1.21 25 422
23
Bartosz Stachowiak
ZSRCKU Kościelec 1.21 20 421
24
Przmysław Pietrzak
Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej 1.20 27 420
25
Magdalena Maleszewska
Politechnika Poznańska WMRIT 1.19 28 419
26
Wiktoria Polichnowska
zrscku kościelec 1.19 23 418
27
Adrian Maj
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.18 36 417
28
Jakub Białas
Politechnika Częstochowska 1.18 20 416
29
Mikołaj Dettlaff
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.18 14 415
30
Patryk Madeja
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.17 27 414
31
Mateusz Knefel
Politechnika Koszalińska 1.17 21 413
32
Aleksandra Górecka
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.17 20 412
33
Ela Białogłowska
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.16 29 411
34
Kinga Urbańska
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 1.16 29 410
35
Patryk Homski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 1.15 20 409
36
Michał Godwin
Politechnika Koszalińska 1.14 42 408
37
Szymon Pocielej
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 1.12 20 407
38
Kinga Kozdraś
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.11 34 406
39
Jakub Golik
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.11 25 405
40
Sandra Kołaczyńska
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 1.10 22 404
41
Kamila Ścierska
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.33 25 403
42
Krzysztof Biela
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.09 21 402
43
Gabriela Kozłowska
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 1.07 29 401
44
Maciej Kozłowski
Politechnika Poznańska 1.07 24 400
45
Rafał Czardybon
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.80 36 399
46
Andrzej Florek
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 1.05 27 398
47
Jakub Kępiński
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących 1.03 21 397
48
Maciej Świątek
Politechnika Poznańska 1.03 21 396
49
Samanta Pasławska
Uniwersytet Opolski 1.01 34 395
50
Łukasz Dworak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.01 25 394
51
Damian Suchomski
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.00 22 393
52
Mateusz Piotrowski
ZSRCKU KOŚCIELEC 1.00 22 392
53
Mateusz Kot
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.99 39 391
54
Przemysław Marcinkowski
ZS, CKU Gronowo 0.99 28 390
55
Leszek Darznik
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.99 27 389
56
Bartłomiej Kielan
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.98 31 388
57
Paulina Marciniuk
Politechnika Poznańska WMRIT 0.98 27 387
58
Jacek Gąsiorowski
Politechnika Poznańska WMRIT 0.98 26 386
59
Przemysław Stanek
Politechnika Koszalińska 0.98 23 385
60
Łukasz Liczkowski
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 0.98 20 384
61
Paulina Bukowska
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.97 31 383
62
Jędrzej Lewandowski
Uniwersytet Łódzki 0.97 22 382
63
Sara Zok
Uniwersytet Opolski 0.96 33 381
64
Szymon Adamski
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.96 33 380
65
Hubert Piechowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.96 31 379
66
Klaudia Ciborska
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.96 29 378
67
Kamil Kubisiak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.96 20 377
68
Robert Chromy
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.95 40 376
69
Wojciech Walos
Politechnika Koszalińska 0.95 28 375
70
Kamila Zielińska
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.95 23 374
71
Karol Szewczyk
Politechnika Poznańska WMRIT 0.94 34 373
72
Maksim Doroszyn
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 0.94 26 372
73
Kamil Majewski
ZS, CKU Gronowo 0.94 21 371
74
Filip Ciura
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.93 34 370
75
Sarjan Samol
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.93 31 369
76
Michał Borawski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.93 24 368
77
Yurii Bondar
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.69 22 367
78
Kondi Ajek
Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej 0.92 28 366
79
Bartłomiej Bielak
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.92 27 365
80
Sebastian Banaś
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.92 27 364
81
Dominik Kosztyła
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.92 25 363
82
Monika Korytkowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.92 24 362
83
Adrian Kaźmierczak
zsrcku kościelec 0.91 34 361
84
Klaudia Piątek
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.91 29 360
85
Damian Gulik
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.91 28 359
86
Szymon Baron
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.91 23 358
87
Łukasz Kamiński
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.91 20 357
88
Dominik Gnych
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.90 30 356
89
Magdalena Piekarska
Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej 0.90 26 355
90
Paweł Beszterda
Politechnika Poznańska 0.90 20 354
91
Przemysław Gusta
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.89 31 353
92
Roman Vepryk
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.89 25 352
93
Żaneta Dobrowolska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.89 20 351
94
Roland Krawętkowski
Politechnika Koszalińska 0.89 16 350
95
szymon ehrlich
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.88 32 349
96
Izabela Strycharek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.88 28 348
97
Paulina Wąsik
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.88 21 347
98
Krzysztof Kapica
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.87 29 345
99
Maciej Sikora
Politechnika Koszalińska 0.86 24 344
100
Michał Hadasik
Uniwersytet Opolski 0.85 31 343
101
Michał Matuszewski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.84 26 342
102
Bartłomiej Kukuczka
Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej 0.84 24 341
103
Paulina Ćwiklińska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.83 27 340
104
Wiktoria Dudzińska
ZSRCKU Kościelec 0.83 23 339
105
Agata Kołodziejczyk
Politechnika Koszalińska 0.82 39 338
106
Martyna Malcan
ZS, CKU Gronowo 0.82 38 337
107
Izabela Piechota
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.82 28 336
108
Miłosz Skupiński
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.82 25 335
109
Patryk Noworyta
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.82 24 334
110
Maciej Jarosławski
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 0.82 23 333
111
Joanna Luks
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.09 25 332
112
Arkadiusz Płodzień
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.80 31 331
113
Bogna Witkowska
Politechnika Poznańska 0.80 29 330
114
Artur Adamczyk
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 1.05 25 329
115
Mateusz Ogdowski
ZS, CKU Gronowo 0.79 22 328
116
Konrad Krawczyk
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.77 36 327
117
Ewa Bałaga
Politechnika Poznańska WMRIT 0.77 35 326
118
Dawid Aleksandrowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.77 32 325
119
Kamil Mańkowski
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.76 26 324
120
Ola Niedźwiecka
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.75 22 323
121
Julia Przyziółkowska
ZS, CKU Gronowo 0.74 31 322
122
Kinga Nowak
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.74 30 321
123
Adrian Szymański
ZS, CKU Gronowo 0.73 31 320
124
Krzysztof Mendrela
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.97 38 319
125
Mikołaj Mróz
ZS, CKU Gronowo 0.73 26 318
126
Gabriel Kasiak
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.73 25 317
127
Adrian Bonk
Politechnika Częstochowska 0.72 24 316
128
Sebastian Chlebowski
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 0.71 23 315
129
Krzysztof Kamiński
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.70 35 314
130
Zuzia Tocke
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.70 25 313
131
Ruslana Karpiak
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.70 22 312
132
Patryk Czaja
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.69 27 311
133
Oleksandr Krekhovetskyi
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.67 21 310
134
Norbert Płonka
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.66 27 309
135
Bartosz Liedtke
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.65 34 308
136
Klaudia Niedośmiałek
ZSRCKU Kościelec 0.65 21 307
137
Kamil Łuba
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.63 26 306
138
Hubert Bagiński
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.62 25 305
139
Arlena Kajsztura
Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej 0.62 23 304
140
Agnieszka Krzyżanowska
ZSRCKU KOŚCIELEC 0.62 22 303
141
Adriana Mieczkowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.61 32 302
142
Aleksandra Stanaszek
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.61 31 301
143
Anna Filip
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.58 30 299
144
Marta Gwazda
Uniwersytet Opolski 0.58 27 298
145
Laura Proena
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.58 22 297
146
Łucja Wyrwas
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.58 16 296
147
Monika Kaźmierczak
Politechnika Poznańska 0.56 33 295
148
Damian Walor
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.53 20 294
149
Jagoda Kraińska
ZS, CKU Gronowo 0.51 27 293
150
Katarzyna Mikołajczyk
Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej 0.50 24 292
151
Sylwia Semborowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.49 24 291
152
Grzegorz Hildebrandt
Politechnika Koszalińska 0.49 21 290
153
Jakub Kostro
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.48 22 289
154
Jan Halusiak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.47 21 288
155
Mateusz Gawrych
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.43 34 287
156
Yaroslav Oleshkevych
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.43 26 286
157
Eryk Chorzępa
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.39 28 285
158
Konrad Jagiełło
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.35 21 284
159
Kamil Bortlik
Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej 0.34 35 283
160
Marita Olbrycht
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.34 25 282
161
Laura Werner
ZSAEiO Bytom 0.33 22 281
162
Piotr Kabulski
Politechnika Koszalińska 0.30 25 280
163
oliwia gębołyś
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.29 34 279
164
Kamila Kozieł
Politechnika Częstochowska 0.22 20 278
165
Patryk Armanowski
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.15 28 277
166
Adrian Milczarek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.13 20 276
167
Patryk Braliński
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.11 25 275
168
Patryk Nerowski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży -0.11 23 274
169
Remigiusz Rożek
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie -0.24 24 273
170
Łukasz Nowacki
Politechnika Warszawska 0.00 0 0
171
Bogumił Paszkiewicz
TransEdu 0.00 0 0
172
Andrzej Terlecki
Politechnika Koszalińska 0.00 0 0
173
Marcin Kalinowski
Politechnika Koszalińska 0.00 0 0
174
Sławomir Urbisz
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 1.22 12 0
175
Krystian Gąsiorczyk
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 1.01 32 0
176
Patrycja Stanisz
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 1.16 26 0
177
Krzysztof Wyroba
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.78 28 0
178
Dariusz Niemiec
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.00 0 0
179
Karolina Gawełczyk
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.00 0 0
180
Daria Karkoszka
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.00 0 0
181
Katarzyna Seweryn
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.00 0 0
182
Natalia Cieplok
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.00 0 0
183
Mateusz Oles
powiatowy zespół szkół w Lędzinach 0.00 0 0
184
Kuba Kałużny
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Łodzi 0.00 0 0
185
Juliusz Zjawiony
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Łodzi 0.00 0 0
186
Łukasz Pyżuk
0.00 0 0
187
Kuba Mielnicki
Zespo Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Łodzi 0.00 0 0
188
Karolina Górecka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Łodzi 0.00 0 0
189
Sylwia Goszczyńska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Łodzi 0.00 0 0
190
Adrian Zając
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Łodzi 0.00 0 0
191
Marcin Kozielski
Zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 3 w łodz 0.00 0 0
192
Jakub Szwedzki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Łodzi 0.00 0 0
193
Karol Karol
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 0
194
Roman Górski
0.00 0 0
195
Filip Krajcer
ZSAEiO Bytom 0.00 0 0
196
Szymon Szydło
ZSAEiO Bytom 0.00 0 0
197
Bartosz Bereś
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 0
198
Weronika Gaicka
0.00 0 0
199
Kacper Kołaczek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 0
200
Kacper Stępień
0.00 0 0
201
mateusz kałuzinski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 0
202
Weronika Groth
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 0
203
Sabina Gerszewska
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 0
204
Wiktoria Szreder
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 0
205
Wiktoria Obczyńska
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 0
206
Arkadiusz Cynar
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.00 0 0
207
Joanna Sipak
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 0
208
Arek Maćkiewicz
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 0
209
Marta Bania
ZS, CKU Gronowo 0.00 0 0
210
Weronika Chrzanowska
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 0.00 0 0
211
Marcin Kozłowski
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 0.00 0 0
212
Anna Maślanka
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 0.00 0 0
213
Michał Ka
0.00 0 0
214
Dominika Szmydtka
0.00 0 0
215
Przemek Lieske
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 0
216
Emma Israyelyan
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 0
217
Karolina Bieszke
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 0
218
Dominik Machowski
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 0
219
kapa nyca łaga laba
Technikum nr 2 w Wejherowie 0.00 0 0
220
Konrad Syc
pcktib 0.00 0 0
221
Ewelina Łopata
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.00 0 0
222
Michał Piegza
pcktib 0.00 0 0
223
Michał Wójciak
Politechnika Poznańska WMRIT 0.00 0 0
224
Magdalena Mielniczuk
Politechnika Poznańska 0.00 0 0
225
Dawid Rygoł
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
226
Szymon Zawada
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
227
Dominika Przemus
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
228
Nikola Sieradz
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
229
Weronika Stachelczyk
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
230
Gosia Trybisz
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
231
jackob ndyrydy
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
232
Anna Świeca
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
233
Aleksandra Ryszkiewicz
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
234
Weronika Stoga
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
235
karolina dyczek
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
236
Alan Łucyk
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
237
Michał Góźdź
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
238
Wojciech Onyszkiewicz
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
239
Sebastian Konieczny
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 0
240
Sandra Damięcka
technikum nr 1w Warszawie 0.00 0 0
241
Daniel Wysocki
ZSRCKU Kościelec 0.00 0 0
242
Sebastian Ogrodowczyk
ZSRCKU Kościelec 0.00 0 0
243
Hubert Junkiert
ZSRCKU Kościelec 0.00 0 0
244
Magdalena Janczak
ZSRCKU KOŚCIELEC 0.00 0 0
245
Mateusz Olczak
ZSRCKU KOŚCIELEC 0.00 0 0
246
Karolina Berger
TransEdu 0.00 0 0
Maciej Grzelak
1
Maciej Grzelak
963 p (412 + 551)
Izabela Piechota
2
Izabela Piechota
950 p (410 + 540)
Alicja Madej
3
Alicja Madej
940 p (406 + 534)
Miejsce Gracz Uczelnia / Szkoła Stawka EUR/km Transakcje Suma
1
Maciej Grzelak
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania -0.27 18 963
2
Izabela Piechota
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.82 28 950
3
Alicja Madej
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.21 32 940
4
Roman Vepryk
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.89 25 938
5
Karolina Zalewska
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.15 29 922
6
Jakub Rybak
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.17 32 919
7
Maria Klepacz
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.31 35 919
8
kamil zawisza
Uniwersytet Szczeciński 1.27 27 904
9
Marta Żarnowska
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.16 39 902
10
Aleksandra Zaleśna
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.09 31 901
11
Patrycja Wasiak
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.13 41 900
12
Przemysław Wilczański
Uniwersytet Szczeciński 1.29 29 895
13
Damian Ogrodnik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.36 30 886
14
Mateusz Wyszomierski
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.23 35 876
15
Aleksandra Brzoza
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.19 52 875
16
Damian Kisiel
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 1.38 27 872
17
Agata Iwaniszczuk
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 1.04 25 863
18
Mateusz Kałuziński
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.95 32 861
19
Łukasz Kawalec
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.15 29 860
20
Małgorzata Frącala
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.02 23 851
21
Damian Marciniak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.41 28 850
22
Maciej Wojtkowski
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 1.25 39 832
23
Monika Piwowarczyk
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.09 23 827
24
Krzysztof Kaczorowski
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.04 32 825
25
Karolina Kowalczyk
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.97 34 823
26
Piotr Grzelczak
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.97 20 821
27
Karolina Olczak
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.95 26 820
28
Roma Ptak
Politechnika Poznańska WMRIT 1.10 33 816
29
Aleksandra Fabjańska
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.03 26 812
30
Adam Dudziak
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 1.39 21 801
31
Maciej Bednarczyk
Uniwersytet Szczeciński 1.16 20 794
32
Damian Saczko
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 1.26 33 791
33
Tomasz Stępniak
Uniwersytet Szczeciński 1.17 22 789
34
Dominik Sobczak
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 1.10 36 783
35
Andrii Kuzmenko
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.88 25 769
36
Patryk Mroczek
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 1.27 35 757
37
Marek Łukiewski
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 1.10 25 756
38
Alicja Śliwka
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.85 35 754
39
Hubert Piechowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.96 31 753
40
Martyna Koniarczyk
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.80 33 751
41
Jan Zwara
Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych 1.29 22 747
42
Patryk Włodarczyk
Technikum Nr 15 Katowice 1.25 22 744
43
Martyna Klimczyk
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.74 25 742
44
Mateusz Wodziak
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.82 27 740
45
Natalia Szwedun
Uniwersytet Szczeciński 0.90 20 735
46
Marlena Pelcer
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 1.08 21 731
47
Marcin Buczyński
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 1.11 25 729
48
Patryk Madeja
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.17 27 729
49
Dominik Madziara
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.19 24 727
50
Dominik Urban
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.28 32 726
51
Jacek Bocheński
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 1.13 30 725
52
Radek Roeske
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 1.13 33 722
53
Radosław Smutek
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.25 25 721
54
Paulina Bukowska
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.97 31 721
55
Bartosz Klak
Politechnika Poznańska WMRIT 1.13 27 715
56
Dominik Dziułka
technikum nr 2 Starachowice 1.31 20 715
57
Iwona Połeć
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.86 29 714
58
Bartosz Żuralski
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 1.13 40 714
59
Karolina Kropisz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 1.14 27 710
60
Sylwia Semborowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.49 24 706
61
Gabriela Kozłowska
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 1.07 29 705
62
Daniel Grzonka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 1.18 27 704
63
Aleksandra Szczur
Politechnika Poznańska WMRIT 1.21 26 698
64
Dominik Grzegorzyca
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.14 22 697
65
Marcel Włodarczyk
Uniwersytet Opolski 1.22 36 696
66
Maciej Kaczyński
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.29 32 695
67
Paweł Wołowiec
Politechnika Rzeszowska 1.16 21 694
68
Anna Simon
Politechnika Poznańska WMRIT 1.21 25 692
69
Michał Kowalski
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.91 25 692
70
Krzysztof Skiibński
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.26 31 691
71
Krystian Demski
1.33 30 691
72
Tomasz Madejek
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.80 29 690
73
Artem Rodionov
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu 1.15 23 689
74
MIchał Kołpuć
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 1.20 33 689
75
Maciej Majewski
1.30 30 687
76
Marlena Nasiłowska
Akademia Sztuki Wojennej 1.11 42 685
77
Aleksandra Dańska
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.66 27 678
78
Filip Adamski
Akademia Wojsk Lądowych 1.11 29 676
79
Maciej Szwechłowicz
Akademia Wojsk Lądowych 0.98 35 675
80
Damian Golunksi
1.19 33 669
81
Konrad Jóźwik
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 1.21 30 668
82
Kamil Lorek
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.20 31 666
83
Paulina Piotrowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 1.25 26 666
84
Marcel Blusch
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 1.26 25 664
85
Damian Felski
1.06 25 661
86
Kacper Klepacz
technikum nr 2 Starachowice 1.16 24 658
87
Dawid Galewski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.31 30 656
88
Eryk Ostrowski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 1.18 27 653
89
Karolina Jakusek-Jankowska
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.65 23 653
90
MIchał Korzeniewski
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 1.02 30 645
91
Bartłomiej Golański
Zespół szkół nr 2 w Mławie 0.99 25 641
92
Karolina Buczkowska
Politechnika Poznańska 1.20 28 637
93
Adrian Błoński
Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim 1.00 21 637
94
Paulina Ćwiklińska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.83 27 636
95
Dawid Szreder
1.20 26 635
96
Andrzej Łaski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 1.12 25 635
97
Monika Kardasz
Politechnika Poznańska WMRIT 0.93 27 635
98
Szymon Wesołowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.04 25 632
99
Patryk Czaja
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 1.19 33 631
100
Paulina Stasiak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.32 22 630
101
Hubert Bagiński
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.62 25 628
102
Kajetan Prystasz
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 1.25 27 628
103
Oleksandr Linnyk
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 1.14 35 626
104
Anna Woźnica
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.93 26 626
105
Bartłomiej Kielan
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.98 31 624
106
Kamil Rybarczyk
Zespół Szkół im. S. Staszica 1.15 26 623
107
Filip Krzykowski
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.03 26 623
108
gosia librant
1.05 30 623
109
Katarzyna Sobiechowska
ZS, CKU Gronowo 1.05 23 623
110
Bartosz Jaworski
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.10 33 621
111
Maciej Dobrosielski
1.19 24 619
112
Szymon Pleeskaczyński
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.30 32 616
113
Marta Gołąbek
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 0.97 23 616
114
Karol Szewczyk
Politechnika Poznańska WMRIT 0.94 34 614
115
Nicole Botor
Technikum Nr 15 Katowice 1.13 25 614
116
Patryk Homski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 1.11 34 614
117
Jakub Kwiatkowski
pwsz Elbląg 1.02 24 613
118
Bartłomiej Bielak
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.92 27 605
119
Patryk Stencel
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 1.02 27 605
120
Patrick Wolny
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.27 39 604
121
Borys Brylski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 1.23 21 603
122
Daniel Dysierowicz
Politechnika Poznańska 1.34 22 602
123
Oliwia Łytka
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.11 20 599
124
Miłosz Kotlęga
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 1.06 29 596
125
Wojciech Grudziecki
technikum nr 2 Starachowice 0.92 26 595
126
Michalina Olejniczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 1.20 31 593
127
Paweł Meller
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 0.99 22 591
128
Rafał Kotlewski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 1.09 26 590
129
Amanda Dudek
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.74 25 590
130
Robert Szmytke
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.04 25 588
131
Andrzej Florek
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 1.05 27 588
132
Patrycja Tuńska
Uniwersytet Szczeciński 0.59 33 586
133
Kamil Liżewski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 1.33 21 581
134
Agnieszka Tabor
Politechnika Rzeszowska 1.17 28 579
135
Marcin Miszewski
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 0.95 21 578
136
Dominik Druzic
technikum nr 2 Starachowice 1.15 21 578
137
Dmytro Opanasenko
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu 1.02 23 577
138
Yurii Bondar
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.69 22 575
139
Gosia Robak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.95 35 574
140
Łukasz Gawlik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.20 22 572
141
Aleksandra Głąb
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Oświęcimiu 1.15 20 572
142
Mateusz Kot
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.99 39 570
143
Natalia Dunaj
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim 1.15 25 565
144
Anastasiia Doronina
Uniwersytet Opolski 1.15 24 565
145
Michał Safaryn
Akademia Wojsk Lądowych 0.92 20 564
146
Daniel Hojka
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących 0.97 27 563
147
Jakub Kostro
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.48 22 562
148
Magdalena Mól
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących 0.85 29 560
149
Serhii Mazurok
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu 1.04 25 559
150
Marcin Wyszomirski
Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim 0.98 20 559
151
Rafał Talaśka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.94 20 557
152
Kamil Kubisiak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.80 21 557
153
Szymon Jemioła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 1.13 37 554
154
Paulina Marciniuk
Politechnika Poznańska WMRIT 0.98 27 554
155
Wiktoria Zabora
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.95 23 554
156
Aleksandra Ścigała
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.83 23 550
157
Arkadiusz Klejna
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.86 24 550
158
Kuba Romanowski
Technikum transportowe Gdynia 0.95 23 548
159
Kacper Kryściak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.10 20 548
160
Artur Rosol
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących 0.81 26 547
161
Mateusz Piasecki
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.08 29 546
162
Maciej Andrasik
Akademia Sztuki Wojennej 0.74 31 546
163
Bartosz Łapacz
Politechnika Poznańska WMRIT 0.97 24 545
164
Kacper Rzadkiewa
Technikum Logistyczne w Bolechowie 0.97 24 545
165
Michał Piechowiak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 1.09 30 543
166
Oskar Błędzki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.98 23 543
167
Martyna Stencel
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.02 22 542
168
Robert Chromy
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.81 23 541
169
Sylwia Szlemdak
Politechnika Krakowska 1.04 21 541
170
Małgorzata Milczarek
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 1.04 25 533
171
Paulina Cieplińska
Politechnika Poznańska 0.84 23 532
172
Malwina Wyrostek
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 1.10 31 529
173
Oliwia Derdas
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.99 36 529
174
Martyna Motylewska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.81 30 528
175
Łukasz Fiedorowicz
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.71 32 528
176
Karol Wołodźko
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 0.98 27 528
177
Kamila Zielińska
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.95 23 528
178
Kacper Sitkiewicz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCUKiP w Łowiczu 1.16 24 527
179
Martyna Malcan
ZS, CKU Gronowo 0.82 38 526
180
Monika Kaźmierczak
Politechnika Poznańska 0.56 33 523
181
Krzysztof Kamiński
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.99 36 523
182
Magdalena Kijanowska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.94 27 522
183
Paulina Urbnaiak ZSR CKP KACZKI ŚREDNIE
0.81 20 519
184
Dorota Grabowska
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.66 24 516
185
Hubert Kaczmarek
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 1.25 46 516
186
Krystian Ciesielski
1.03 35 515
187
Natalia Talaśka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.95 32 513
188
Patrycja Macheta
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.62 22 509
189
Daria Zaborowska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 1.00 24 509
190
Edyta Kusiak
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.97 36 506
191
Anna Kubiczek
Politechnika Opolska 0.95 22 505
192
Jakub Mielczarek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.93 31 504
193
Vitalii Korneliuk
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie 0.81 21 498
194
Kamil Gamrot
Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych 1.00 26 497
195
Natalia Noga
0.93 35 496
196
Iza Rybicka
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.89 24 496
197
Kinga Kozdraś
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.11 34 495
198
Joanna Michalska
Politechnika Opolska 0.67 28 492
199
Aleksander Filipecki
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.86 31 490
200
Wiktoria Obczyńska
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.00 27 489
201
Joanna Woźniak
Uniwersytet Opolski 0.87 31 486
202
Natalia Bartuzi
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.69 33 485
203
Wiktoria Szreder
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.08 26 484
204
Maciej Karnas
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim 0.88 26 482
205
Sara Zok
Uniwersytet Opolski 0.96 33 482
206
Dominika Cwalina
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.79 23 476
207
Piotr Ciesielski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.74 23 475
208
Maksym Tanovskiy
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.16 34 475
209
Wojciech Werner
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu 0.87 23 475
210
Iga Trynkiewicz
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.92 37 473
211
Justyna Kwaśniewska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.92 24 472
212
Martyna Truszkowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.94 20 472
213
Armin Brauner
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.72 21 471
214
Dawid Kyc
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.62 27 469
215
Sebastian Decowski
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.74 26 468
216
Damian Jurkowski
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.91 24 467
217
Sarjan Samol
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.93 31 466
218
Weronika Dorosz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 0.92 34 462
219
Izabela Koszykowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.87 25 462
220
Victoria Brodowski
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących 0.66 31 462
221
Sebastian Krawczyk
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim 0.87 27 458
222
Krzysztof Kaźmierczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCUKiP w Łowiczu 0.90 29 455
223
Julia Przyziółkowska
ZS, CKU Gronowo 0.74 31 455
224
Samanta Pasławska
Uniwersytet Opolski 1.01 34 450
225
oliwia gębołyś
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.99 21 450
226
Łukasz Mildner
Technikum Nr 15 Katowice 0.86 22 447
227
Dawid Czerżniewski
ZS, CKU Gronowo 0.85 22 447
228
Przemysław Matuszewski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCUKiP w Łowiczu 0.79 21 446
229
Yuliia Shybka
Uniwersytet Opolski 0.87 25 446
230
Paulina Bącik
Akademia Sztuki Wojennej 0.73 44 445
231
Oliwia Kolasa
Technikum Nr 15 Katowice 0.61 23 443
232
Jakub Nagłowski
Akademia Obrony Narodowej 0.74 20 442
233
Agnieszka Adamczyk
Politechnika Rzeszowska 0.82 32 439
234
Arkadiusz Płodzień
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.53 23 439
235
Kacper Kwidziński
Technikum transportowe Gdynia 0.84 23 438
236
Wiktoria Klofczyńska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.63 30 436
237
Joanna Luks
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.09 25 435
238
Julia Tokarska
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.26 24 433
239
Tomasz Basamon
Politechnika Rzeszowska 0.82 23 433
240
joannna olejniczak
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim 0.86 21 432
241
Kamila Dunst
0.73 29 428
242
Tomasz Pańkowski
Uniwersytet Szczeciński 1.28 28 427
243
Klaudia Jankowicz
Politechnika Rzeszowska 0.74 20 426
244
Mateusz Gawrych
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.43 34 425
245
Aleksander Gonsior
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.72 22 424
246
Marcela Stańczak
Technikum transportowe Gdynia 0.57 30 423
247
Patrycja Mąsior
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.81 37 421
248
Natalia Kościelna
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.93 28 420
249
Anna Bulińska
Politechnika Łódźka 0.65 46 420
250
Sylwester Urban
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 1.26 24 419
251
Daniel Bujnarowski
Technikum Nr 15 Katowice 0.86 22 419
252
Agata Smolna
ZS, CKU Gronowo 0.68 20 419
253
Karolina Chojnacka
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 0.89 22 417
254
Marta Musioł
Politechnika Opolska 0.57 21 417
255
Bartosz Holewa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 RCKUiP w Łowiczu 0.83 27 414
256
Michał Chyła
0.75 22 413
257
Roman Górski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.96 27 413
258
Mateusz Szakiel
Uniwersytet Szczeciński 1.23 21 409
259
Carolin Kokott
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.39 25 408
260
Zuzanna Kacprzak
Politechnika Łódźka 0.63 27 406
261
Zuzia Tocke
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.70 25 405
262
Patrycja Olek
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.43 31 405
263
Yevhenii Butenko
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 0.87 39 403
264
Paulina Patoła
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.97 34 403
265
Laura Proena
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.58 22 402
266
Karina Frencek
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.75 27 402
267
Olha Varnavska
Uniwersytet Opolski 0.33 26 402
268
Artur Mlonek
Zespół szkół nr1 Sokołów podlask 0.79 24 398
269
Patrycja Zduńczyk
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 0.68 27 397
270
Radek Bianga
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.82 24 396
271
Paweł Maleska
0.71 21 396
272
Anita Cudak
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 1.25 23 395
273
Krzysztof Jasłowski
Akademia Sztuki Wojennej 0.81 23 394
274
Monika Kołakowska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.61 27 393
275
Zuzanna Turowska
Technikum transportowe Gdynia 0.24 25 393
276
Szymon Gawłowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.60 33 393
277
Magda Ślebioda
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu 0.62 31 393
278
Aleksander Klucznik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.59 20 392
279
Mateusz Zbadyński
Politechnika Opolska 0.51 29 391
280
Paulina Czarnecka
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 0.79 38 390
281
Dominik Neuman
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.79 22 385
282
Wiktor Kaczerski
0.93 24 382
283
Katarzyna Ślusarczyk
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.33 22 381
284
Ola Niedźwiecka
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.75 22 378
285
Dawid Kuster
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.01 25 377
286
Bartosz Tobór
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących 0.68 28 376
287
Małgorzata Jachura
Politechnika Łódźka 0.30 22 375
288
Daniel Gricer
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.74 23 374
289
Mateusz Rydzewski
Technikum transportowe Gdynia 0.80 25 374
290
weronika gaicka
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.88 31 374
291
Wojciech Koieczny
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.52 27 372
292
Arkadiusz Kaczyński
Akademia Sztuki Wojennej 0.61 27 372
293
Edyta Dahm
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.72 28 368
294
Magdalena Maleszewska
Politechnika Poznańska 0.79 21 368
295
Szymon Zdrojewski
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.38 23 368
296
Michał Borawski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.77 20 368
297
Piotr Pilkiewicz
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 0.37 27 367
298
Katarzyna Merta
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.54 31 367
299
Mariia Sushynska
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.62 30 363
300
Martyna Klofczyńska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.75 24 362
301
Milena Marczuk
Politechnika Poznańska 0.61 23 362
302
Iwona Szajewska
Akademia Sztuki Wojennej 0.23 20 359
303
Sebastian Fuglewicz
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.66 20 358
304
Piotr Marciniak
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 1.12 20 358
305
Kornel Olearka
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.81 27 356
306
Patryk Homski
ZSP im Jana Kasprowicza w Niet��kowie 1.11 34 355
307
Bartosz Jeżyna
Akademia Wojsk Lądowych 0.79 21 354
308
Martyna Dopierała
0.80 25 354
309
Norbert Płonka
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.67 24 352
310
Damian Goszcz
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 0.68 24 350
311
Damian Paszek
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.80 30 349
312
Patryk Pajak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCUKiP w Łowiczu 0.60 27 348
313
Dawid Aleksandrowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.76 31 347
314
Wojtek Porc
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie 0.48 22 347
315
Kamila Rogocka
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.09 23 346
316
Eryk Chorzępa
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.39 28 342
317
Justyna Karasiewicz
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 1.06 22 334
318
Nina Jeszka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.61 32 334
319
Weronika Smolewska
Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim 0.37 22 334
320
Ma�gorzata Librant
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 1.05 30 332
321
Konrad Grabowski
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie 0.34 27 330
322
Małgorzata Firszt
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.83 21 329
323
Jan Sygulski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.65 37 326
324
Agata Iwaniszczuk
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 1.04 25 325
325
Antoni Kozub
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.53 21 321
326
Szymon Weso�owski
Zesp� Szk� nr 1 w Wieluniu 1.04 25 320
327
Adrian Milczarek
0.49 21 316
328
Damian Golasiński
Politechnika Łódźka 0.37 21 314
329
Natalia Witkowska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.58 29 313
330
Dominika Duda
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.52 23 309
331
Marcin Dzikowski
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.58 23 308
332
Damian Walor
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.53 20 308
333
Mateusz Starzyczny
Technikum Nr 15 Katowice -0.07 13 307
334
Damian Witkowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.69 34 305
335
Angelika Rakoczy
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie 0.05 25 305
336
Kornelia Nowak
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.19 32 302
337
Dawid Ciskowski
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.67 8 302
338
Patrycja Macuga
Akademia Wojsk Lądowych 0.79 22 300
339
Adrian Szywała
Zespół Szkół im. Wł.ST Reymonta nr 1 0.45 16 299
340
Patryk Krenz
0.00 0 299
341
Klaudia Świerc
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.00 0 297
342
Kinga Holewa
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.44 8 295
343
Oskar Błędzki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu 0.98 23 293
344
Wiktoria Sobiech
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim 0.52 23 293
345
Magdalena Kowalczyk
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.45 14 292
346
Mateusz Deja
0.00 0 292
347
Joanna Apryjas
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 292
348
Mikołaj Mróz
ZS, CKU Gronowo 0.53 20 291
349
Wojciech Ciechanowski
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 0.00 0 291
350
Piotr Leputa
Akademia Sztuki Wojennej 0.22 16 290
351
Adriana Mieczkowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.61 32 289
352
Łukasz Nowacki
Politechnika Warszawska 0.00 0 287
353
Tomasz Kuryłas
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie 0.51 14 286
354
Sergii Nabaranchuk
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie 0.07 11 284
355
Dawid Zgórski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 0.64 26 283
356
Dawid Brzóskiewicz
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 0.00 0 283
357
Adrian Węgiel
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie -0.04 18 282
358
Maciej Miłosz
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 0.00 0 280
359
Kamil Nowak
Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy 0.00 0 279
360
Maciek Makuch
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.25 38 279
361
Dawid Sagan
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 0.00 0 279
362
Jakub Rosiak
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.40 21 277
363
Edward Belf
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 272
364
Marek Chudala
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.00 0 272
365
Marta Gwazda
Uniwersytet Opolski 0.00 0 272
366
Kacper Lewandowski
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.94 28 271
367
Sandra Filipiak
0.00 0 271
368
Norber Kalinowski
Akademia Sztuki Wojennej 0.39 22 269
369
Karolina Wierzbicka
Akademia Sztuki Wojennej 0.09 17 269
370
Anton Szczerbak
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu 0.46 25 268
371
Julia Woźniak
Politechnika Łódźka 0.00 0 267
372
Michał Przywóski
Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim 0.00 0 265
373
Martyna Pietrucha
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.00 0 265
374
Małgorzata Łepacka
0.31 20 261
375
Adam Słowik
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.00 0 261
376
Klaudiusz Zdanowski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 0.42 29 260
377
trans pwszo trans pwszo
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 259
378
Jarek Gieras
0.59 14 259
379
Weronika Dorosz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią 0.92 34 258
380
szymon ehrlich
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.88 32 257
381
Joanna Podgórska
Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim 0.00 0 257
382
Oskar Wieli�ski
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.92 23 255
383
Szymon Lewiński
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.55 18 255
384
Adam Gontarski
Akademia Obrony Narodowej -0.88 7 255
385
Karolina Rosiak
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.00 0 253
386
Janusz Kloczkowski
Politechnika Łódźka 0.00 0 253
387
Mateusz Drzewiecki
Politechnika Łódźka 0.00 0 252
388
yuliya antonyuk
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 251
389
Damian Gulik
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.91 28 251
390
Karol Karol
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 249
391
Michał Matuszewski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.84 26 249
392
Bartosz Wójcik
Politechnika Łódźka 0.64 30 249
393
Mikołaj Jankowski
Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy 0.00 0 248
394
Karolina Pluta
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.37 14 246
395
Wiktoria Szostak
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie -0.14 8 244
396
Bartosz Bojanowski
ZS, CKU Gronowo 0.29 26 243
397
Kacper Grycza
Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy 0.00 0 242
398
Madzia Dobrowolska
Technikum transportowe Gdynia -0.12 9 241
399
Paulina Hennek
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.00 0 241
400
Karolina Lenartowicz
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim -0.04 22 240
401
Łukasz Funk
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim 0.37 13 238
402
Ihor Hrubyi
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.00 0 237
403
Michał Rakowski
Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy 0.00 0 236
404
Patryk Nerowski
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży -0.11 23 234
405
Yulia Ositrova
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 0.00 0 233
406
Bogumił Paszkiewicz
TransEdu 0.00 0 233
407
Anna Steczek
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 232
408
Aneta Lisowska
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim -0.12 17 232
409
Arek Szumlas
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.34 15 231
410
Łukasz Nowacki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.86 22 229
411
Wadzim Skrypka
Politechnika Łódźka 0.00 0 229
412
Artur Krysztof
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.85 31 226
413
Klaudia Wesołek
0.00 0 225
414
Natalia Olszewska
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.85 20 223
415
Angelika Sujecka
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.84 34 222
416
Hubert Szulc
Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy 0.00 0 221
417
Klaudia Machalica
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 221
418
Anna Filip
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.58 30 218
419
Adrian Nadolny
Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy 0.00 0 217
420
Dominik Zalewski
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 0.00 0 217
421
Paweł Ziemba
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.42 17 216
422
Daniel Zaraś
Politechnika Łódźka 0.00 0 213
423
Aleksandra Olszewska
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 0.00 0 212
424
Janusz Kluba
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 210
425
Nikola Waletzki
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.53 37 209
426
Ewelina Gadomska
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 208
427
Michał Myrda
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Oświęcimiu 0.00 0 207
428
Korneliusz Pawlusiak
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.00 0 207
429
oliver sznajder
Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy 0.00 0 206
430
Paulina Żmuda
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 206
431
Yuliia Sviridova
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 0.00 0 206
432
Yaryna Steciv
Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania 0.00 0 205
433
Monika Korytkowska
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.92 24 204
434
Piotr Choiński
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 204
435
Karol Habratowski
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu 0.32 7 203
436
Ewelina Łopata
Powiatowy Zespół nr 3 STiO Oświęcim 0.00 0 202
437
Bartosz Liedtke
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 201
438
Sylwia Łukasik
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.00 0 197
439
Kamil Kubisiak
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.80 21 196
440
Julia Szymańska
Politechnika Łódźka 0.00 0 190
441
Dominik Żurawski
Zespół Szkół im. Wł.ST Reymonta nr 1 -7.13 2 189
442
ANGELIKA KORT
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.22 20 187
443
Aleksandra Krzemień
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 187
444
Jakub Soboczy�ski
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.78 30 185
445
Karol Marzejan
Technikum transportowe Gdynia 0.00 0 184
446
Mateusz Hauza
0.00 0 183
447
Daria Perdek
0.00 0 183
448
Mateusz Spałek
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.00 0 182
449
Kacper Gryczak
Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy 0.00 0 181
450
Michał Litwiński
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.00 0 181
451
Michał Chyła
ZSP w Skórczu 0.75 22 178
452
Daria Spyta
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 0.00 0 178
453
Paulina Łopacka
Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim 0.00 0 175
454
Sonia Jędrzejczak
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 171
455
Mateusz Przybysz
0.00 0 169
456
Marcin Niemczyk
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.00 0 167
457
Katarzyna Pogorzelska
Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim 0.00 0 167
458
Aleksandra Kuczkowska
0.00 0 165
459
Karolina Szeremeta
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim -0.40 14 163
460
Benedykt Pańczyk
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.00 0 160
461
Aleksandra Horowska
Politechnika Krakowska 0.00 0 157
462
Yuliya Savytska
Uniwersytet Opolski 0.00 0 154
463
Filip Dulewicz
Politechnika Łódźka 0.00 0 154
464
Damian Suchomski
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 150
465
Dominika Anioł
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.00 0 150
466
Aleksandra Gawrońska
Politechnika Łódźka 0.00 0 149
467
Amanda Grąs
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.26 20 148
468
Patrycja Wojda
Wojskowa Akademia Techniczna 0.00 0 146
469
Dobrosława Powalska
Politechnika Łódźka 0.00 0 145
470
Dominika Sergienko
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim -0.06 16 140
471
Joanna Ostros
Politechnika Krakowska 0.00 0 140
472
magda grubba
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 139
473
Filip Pater
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim 0.00 0 138
474
Magdalena Brodzi�ska
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.63 26 138
475
Olena Ruban
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu 0.08 10 134
476
Łucja Żelowska
Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. S. Roweckiego Grota 0.00 0 125
477
Roman Yarovyi
MWSLIT 0.53 10 111
478
Major Trans
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 0.00 0 111
479
Damian Suchomski
PCKZIU 0.53 8 110
480
Daria Perdek
AWL Wrocław 0.51 24 105
481
Karolina Maksymiuk
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.50 18 103
482
Adrianna Sychta
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.47 19 100
483
Sylwia Miecz
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.43 32 94
484
Ewelina Rurak
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.37 22 83
485
Amanda Gr�s
PCKZIU PUCK 0.26 20 69
486
Dominik Żurawski
Zespół Szkół im. Wł.ST Reymonta nr 1 -7.13 2 68
487
Marek Wilczko
Akademia Sztuki Wojennej 0.20 6 63
488
Bartek Bara�ski
Technikum transportowe Gdynia 0.09 2 59
489
Patrycja Kanabus
Zespół Szkół im. Wł.ST Reymonta nr 1 0.04 15 55
490
0.00 0 53
491
Karolina Zaj±c
Zespół Szkół im. Wł.ST Reymonta nr 1 -0.14 10 46
492
Karol Marzejan
technikum transportowe nr 21 -0.36 9 43
493
maja SCHRIBER
PCKZiU w Pucku -1.83 4 40
494
Damian Gołuński
0.00 0 0
Katarzyna Starzak
1
Katarzyna Starzak
1028 p (460 + 568)
Paweł Czubek
2
Paweł Czubek
1002 p (434 + 568)
Radosław Miklaszewski
3
Radosław Miklaszewski
1000 p (430 + 570)
Miejsce Gracz Uczelnia / Szkoła Stawka EUR/km Transakcje Suma
1
Katarzyna Starzak
Politechnika Rzeszowska 1.51 23 1028
2
Paweł Czubek
Politechnika Rzeszowska 1.32 23 1002
3
Radosław Miklaszewski
Zespół Szkół nr 1 w Sanoku 1.27 24 1000
4
Kamil Wawrzynek
Politechnika Rzeszowska 1.41 24 997
5
Jadwiga Hartleb
Politechnika Rzeszowska 1.38 27 992
6
Marcin Stasiowski
Politechnika Rzeszowska 1.35 33 991
7
Bartłomiej Wójcik
ZS im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 0.99 40 944
8
Karolina Krawiec
Politechnika Rzeszowska 1.02 31 924
9
Damian Ogrodnik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.27 26 915
10
Estera Stasiak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.23 23 909
11
Maciej Łuc
Politechnika Rzeszowska 1.44 38 897
12
Krzysztof Leń
Politechnika Rzeszowska 1.40 24 887
13
Arkadiusz Kubiak
Uniwersytet Łódzki 0.91 29 882
14
Grzegorz Piszcz
Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie 1.13 38 881
15
Paulina Marciniuk
Politechnika Poznańska WMRIT 0.98 27 842
16
Marlena Mika
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 1.05 40 820
17
Stanisław Kowalski
Politechnika Poznańska 0.99 35 814
18
Monika Kaźmierczak
Politechnika Poznańska 0.56 33 812
19
Aleksandra Ścigała
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.83 23 808
20
Michał Wąsacz
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 1.27 20 793
21
Gracjan Schiller
Politechnika Poznańska WMRIT 0.97 38 793
22
Jakub Morawiecki
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.15 40 788
23
Justyna Góra
Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie 1.10 40 785
24
Paulina Ćwiklińska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.83 27 777
25
Adam Kwitowski
Politechnika Poznańska WMRIT 1.18 20 772
26
Anna Simon
Politechnika Poznańska WMRIT 1.21 25 767
27
Kamila Zielińska
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.95 23 762
28
Paweł Rychlik
Politechnika Poznańska 1.05 38 761
29
Michał Wójciak
Politechnika Poznańska WMRIT 1.33 28 757
30
Kinga Starowicz
ZS im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 1.25 30 754
31
Paweł Sander
Politechnika Poznańska WMRIT 1.32 24 752
32
Bartosz Grzeczka
Politechnika Poznańska 1.01 28 748
33
Jacek Gąsiorowski
Politechnika Poznańska WMRIT 0.98 26 747
34
Maciej Kozłowski
Politechnika Poznańska 1.12 25 743
35
Łukasz Przybylski
Politechnika Poznańska WMRIT 1.24 24 730
36
Hubert Maćkowiak
Politechnika Poznańska 1.08 42 730
37
Arkadiusz Płodzień
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.80 31 728
38
Ewa Bałaga
Politechnika Poznańska WMRIT 0.77 35 726
39
Tomasz Giel
Politechnika Poznańska 1.14 28 723
40
Joanna Sawińska
Politechnika Poznańska WMRIT 1.29 31 722
41
Milena Marczuk
Politechnika Poznańska 1.13 28 719
42
Elwira Reinke
Politechnika Poznańska WMRIT 0.98 36 718
43
Mikołaj Łałak
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 1.14 40 710
44
Paulina Rosińska
Politechnika Poznańska WMRIT 1.05 32 709
45
Dominik Druzic
technikum nr 2 Starachowice 1.17 40 709
46
Anna Kiedrowicz
Politechnika Poznańska WMRIT 1.22 26 706
47
Łukasz Kubik
Politechnika Opolska 0.92 30 705
48
Magdalena Michalska
Politechnika Poznańska 1.23 25 705
49
Monika Pilarz
Politechnika Częstochowska 0.57 34 704
50
Marcin Miszewski
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 1.00 40 701
51
Justyna Brauza
Politechnika Poznańska WMRIT 1.02 39 699
52
Michał Matuszewski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 0.89 27 698
53
Marcin Niedroszlański
Politechnika Poznańska 1.37 24 694
54
Kacper Konarczak
Politechnika Łódźka 0.75 27 693
55