TransID otrzymasz rejestrując się w aplikacji TransEdu, jeśli jej jeszcze nie masz, ściągnij ją i zarejestruj się.

Ranking ATTE: Dotychczasowi zwycięzcy

Katarzyna Starzak
1
Katarzyna Starzak
1028 p (460 + 568)
Paweł Czubek
2
Paweł Czubek
1002 p (434 + 568)
Radosław Miklaszewski
3
Radosław Miklaszewski
1000 p (430 + 570)
Miejsce Gracz Uczelnia / Szkoła Stawka EUR/km Transakcje Suma
1
Katarzyna Starzak
Politechnika Rzeszowska 1.51 23 1028
2
Paweł Czubek
Politechnika Rzeszowska 1.32 23 1002
3
Radosław Miklaszewski
ZS1 Sanok 1.27 24 1000
4
Kamil Wawrzynek
Politechnika Rzeszowska 1.41 24 997
5
Jadwiga Hartleb
Politechnika Rzeszowska 1.38 27 992
6
Marcin Stasiowski
Politechnika Rzeszowska 1.35 33 991
7
Bartłomiej Wójcik
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 0.99 40 944
8
Karolina Krawiec
Politechnika Rzeszowska 1.02 31 924
9
Damian Ogrodnik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.27 26 915
10
Estera Stasiak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.23 23 909
11
Maciej Łuc
Politechnika Rzeszowska 1.44 38 897
12
Krzysztof Leń
Politechnika Rzeszowska 1.40 24 887
13
Arkadiusz Kubiak
Uniwersytet Łódzki 0.91 29 882
14
Grzegorz Piszcz
Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie 1.13 38 881
15
Paulina Marciniuk
Politechnika Poznańska WMRIT 1.15 33 842
16
Marlena Mika
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 1.05 40 820
17
Stanisław Kowalski
Politechnika Poznańska 0.99 35 814
18
Monika Kaźmierczak
Politechnika Poznańska 1.02 34 812
19
Aleksandra Ścigała
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.36 28 808
20
Michał Wąsacz
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 1.27 20 793
21
Gracjan Schiller
Politechnika Poznańska WMRIT 0.97 38 793
22
Jakub Morawiecki
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.15 40 788
23
Justyna Góra
Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie 1.10 40 785
24
Paulina Ćwiklińska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.98 35 777
25
Adam Kwitowski
Politechnika Poznańska WMRIT 1.18 20 772
26
Anna Simon
Politechnika Poznańska WMRIT 0.86 36 767
27
Kamila Zielińska
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 1.23 40 762
28
Paweł Rychlik
Politechnika Poznańska 1.05 38 761
29
Michał Wójciak
Politechnika Poznańska WMRIT 1.33 28 757
30
Kinga Starowicz
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 1.25 30 754
31
Paweł Sander
Politechnika Poznańska WMRIT 1.21 40 752
32
Bartosz Grzeczka
Politechnika Poznańska 1.01 28 748
33
Jacek Gąsiorowski
Politechnika Poznańska WMRIT 1.07 37 747
34
Maciej Kozłowski
Politechnika Poznańska 1.12 25 743
35
Łukasz Przybylski
Politechnika Poznańska WMRIT 1.24 24 730
36
Hubert Maćkowiak
Politechnika Poznańska 1.08 42 730
37
Arkadiusz Płodzień
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 1.21 26 728
38
Ewa Bałaga
Politechnika Poznańska WMRIT 1.25 38 726
39
Tomasz Giel
Politechnika Poznańska 1.14 28 723
40
Joanna Sawińska
Politechnika Poznańska WMRIT 1.29 31 722
41
Milena Marczuk
Politechnika Poznańska 1.13 28 719
42
Elwira Reinke
Politechnika Poznańska WMRIT 0.98 36 718
43
Mikołaj Łałak
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 1.14 40 710
44
Paulina Rosińska
Politechnika Poznańska WMRIT 1.05 32 709
45
Dominik Druzic
technikum nr 2 Starachowice 1.17 40 709
46
Anna Kiedrowicz
Politechnika Poznańska WMRIT 1.22 26 706
47
Łukasz Kubik
Politechnika Opolska 0.92 30 705
48
Magdalena Michalska
Politechnika Poznańska 1.23 25 705
49
Monika Pilarz
Politechnika Częstochowska 0.57 34 704
50
Marcin Miszewski
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 1.00 40 701
51
Justyna Brauza
Politechnika Poznańska WMRIT 1.02 39 699
52
Michał Matuszewski
zsp Nietążkowo 0.89 27 698
53
Marcin Niedroszlański
Politechnika Poznańska 1.37 24 694
54
Kacper Konarczak
Politechnika Łódźka 0.75 27 693
55
Karol Szewczyk
Politechnika Poznańska WMRIT 0.87 32 688
56
Jakub Kiciński
Politechnika Poznańska WMRIT 0.75 34 686
57
Jakub Białas
Politechnika Częstochowska 1.10 33 685
58
Piotr Chmielewski
Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej 0.97 45 685
59
Tomasz Stępniak
Uniwersytet Szczeciński 1.24 24 684
60
Wojciech Pawlak
Politechnika Poznańska WMRIT 0.26 22 684
61
Maja Soberska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.83 32 678
62
Monika Wojtczak
Politechnika Poznańska WMRIT 0.96 36 676
63
Patrycja Macheta
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.04 36 675
64
Maciej Świątek
Politechnika Poznańska WMRIT 1.14 33 674
65
Paweł Beszterda
Politechnika Poznańska 1.12 38 674
66
Adam Lula
Politechnika Rzeszowska 1.17 37 669
67
Szymon Gawłowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.66 20 669
68
Michał Tomaszewski
Politechnika Poznańska WMRIT 1.11 26 668
69
Gabriela Kozłowska
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.91 26 666
70
Władysław Antiuszko
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.20 23 665
71
Dominik Jankowski
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach 0.95 39 664
72
Mateusz Piłatowski
Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach ŚREDNICH 1.23 29 664
73
Olga Szarwarkowska
Politechnika Poznańska 0.93 28 663
74
Paweł Ziemba
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.76 35 661
75
Justyna Wojterska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.85 35 660
76
Piotr Januszewski
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 0.82 33 659
77
Natalia Kowal
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.68 40 659
78
Olga Kowalik
Politechnika Częstochowska 0.91 32 654
79
Daniel Dysierowicz
Politechnika Poznańska 1.23 22 653
80
Mariusz Mądry
Politechnika Poznańska WMRIT 1.14 24 645
81
Magdalena Pietruszka
Politechnika Poznańska WMRIT 0.58 29 644
82
Michalina Filipowiak
Politechnika Poznańska WMRIT 1.08 31 640
83
Dawid Kulas
Politechnika Poznańska 0.73 35 632
84
Katarzyna Nowicka
Politechnika Poznańska 0.94 38 631
85
Dominik Dziułka
technikum nr 2 Starachowice 1.30 39 630
86
Mateusz Stefański
zespół Szkół nr 4 w Skierniewicach 0.65 20 626
87
Natalia Szwedun
Uniwersytet Szczeciński 0.95 37 625
88
Sandra Sarna
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.52 40 622
89
Remigiusz Wiedemann
Politechnika Poznańska 1.01 41 621
90
Dominik Rusek
Politechnika Poznańska 0.88 30 620
91
Sylwia Lizoń
Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie 0.32 36 618
92
Katarzyna Kita
Politechnika Poznańska 0.86 38 618
93
Agnieszka Kusyk
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.76 40 612
94
Kasia Obielak
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.76 38 611
95
Aleksandra Szczur
Politechnika Poznańska WMRIT 0.93 35 611
96
Borys Brylski
Zespół Szkół nr 1 w Kościanie 0.93 35 609
97
Andrzej Florek
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie 0.70 43 609
98
Magdalena Maleszewska
Politechnika Poznańska WMRIT 1.04 32 604
99
Tomasz Cencek
Politechnika Poznańska WMRIT 0.69 30 594
100
Damian Wojdowski
Zespół Szkół nr 1 w Kościanie 1.05 36 592
101
Piotr Łagocki
Politechnika Poznańska WMRIT 1.10 25 592
102
Anna Rakowska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.89 35 587
103
Karolina Rosiak
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 1.03 35 585
104
Grzegorz Wawrzyniak
Politechnika Poznańska WMRIT 0.67 40 580
105
Edyta Skotnicka
Politechnika Rzeszowska 1.04 42 580
106
Kacper Grudziecki
technikum nr 2 Starachowice 0.78 39 579
107
Mateusz Czaja
WSB Gdansk 0.96 42 579
108
MARCIN TOBIS
Politechnika Poznańska 0.91 40 572
109
Adrian Bzymek
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach 0.81 40 572
110
Jakub Borowiec
technikum nr 2 Starachowice 0.88 40 570
111
Jarosław Naskręt
Politechnika Poznańska 0.88 40 568
112
Jakub Mąsior
PZ3 STiO Oświęcim 0.71 48 566
113
Patryk Sikora
zsr kaczki srednie 0.80 25 559
114
Kuba Janiak
zsr kaczki srednie 1.04 40 546
115
Magdalena Mielniczuk
Politechnika Poznańska 0.61 25 539
116
Sarjan Samol
zsp Nietążkowo 0.70 25 536
117
michał kozieł
technikum nr 2 Starachowice 0.66 40 527
118
Wojciech Grudziecki
technikum nr 2 Starachowice 0.88 40 523
119
Aleksandra Kuczkowska
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie 0.75 32 520
120
Klaudia Wesołek
zsr kaczki srednie 0.94 30 513
121
Wiktoria Wach
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.62 44 512
122
Żaneta Dobrowolska
Politechnika Poznańska WMRIT 0.82 30 497
123
Karolina Bura
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.66 31 421
124
Ewelina Adamczyk
Uniwersytet Łódzki 0.00 0 415
125
Łukasz Motylski
Uniwersytet Łódzki 0.00 0 400
126
Marcin Piegza
Politechnika Krakowska 0.00 0 336
127
Julia Honcel
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 317
128
Klaudia Ucinek
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.00 0 309
129
Paulina Ludwinek
PZ3 STiO Oświęcim 0.00 0 301
130
Martyna Bartosik
Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach ŚREDNICH 0.00 0 297
Aleksandra Posłuszny
1
Aleksandra Posłuszny
948 p (423 + 525)
Marcin Stasiowski
2
Marcin Stasiowski
947 p (439 + 508)
Katarzyna Starzak
3
Katarzyna Starzak
933 p (438 + 495)
Miejsce Gracz Uczelnia / Szkoła Stawka EUR/km Transakcje Suma
1
Aleksandra Posłuszny
Politechnika Rzeszowska 1.21 29 948
2
Marcin Stasiowski
Politechnika Rzeszowska 1.32 24 947
3
Katarzyna Starzak
Politechnika Rzeszowska 1.51 23 933
4
Radosław Miklaszewski
ZS1 Sanok 1.27 24 932
5
Damian Ogrodnik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.27 26 911
6
Lidia Polak
Technikum nr 1 w Wieluniu 1.25 30 908
7
Bartłomiej Wójcik
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 0.99 40 878
8
Adrian Chmura
Politechnika Poznańska 1.26 22 844
9
Lucyna Sikora
Politechnika Poznańska 1.28 27 825
10
Dominik Kolbert
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.25 42 812
11
Mateusz Gruszka
Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu 1.05 43 803
12
Patryk Gosławski
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 1.38 39 803
13
Karolina Krawiec
Politechnika Rzeszowska 1.02 31 797
14
Jakub Morawiecki
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.15 40 796
15
Damian Marciniak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.01 40 796
16
Michał Matuszewski
zsp Nietążkowo 0.89 27 792
17
Jakub Przekwas
Politechnika Poznańska 1.24 20 791
18
Paweł Smentek
Politechnika Poznańska 1.10 48 783
19
Aleksandra Ścigała
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.36 28 779
20
Łukasz Chudy
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.26 32 778
21
Marek Nowak
Politechnika Rzeszowska 1.14 25 774
22
Kamil Wawrzynek
Politechnika Rzeszowska 1.41 24 769
23
Adrian Gawlik
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu Wrocław 1.34 27 767
24
Szymon Mroczek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.31 28 765
25
Kesja Szczególska
Politechnika Łódźka 1.07 34 761
26
Marta Di Giusto
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.29 24 757
27
Jarosław Jakubczyk
Politechnika Śląska 1.09 36 754
28
Anna Torchała
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.12 36 753
29
Monika Gancarz
Politechnika Opolska 1.12 16 751
30
Łukasz Zadykowicz
Politechnika Białostocka 1.09 34 748
31
Dawid Kuster
Technikum nr 1 w Wieluniu 1.01 40 748
32
Magdalena Ciosek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.27 25 748
33
Mikołaj Łałak
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 1.14 40 746
34
Estera Stasiak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.23 23 740
35
Damian Witkowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.88 47 738
36
Łukasz Kubik
Politechnika Opolska 0.92 30 735
37
Krystyna Bytom
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.09 34 733
38
Arkadiusz Pusiak
Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie 0.76 27 731
39
Adam Dudziak
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 1.07 27 724
40
Adam Koliński
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.75 13 715
41
Monika Gnitecka
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.08 20 709
42
Patryk Madeja
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.32 31 708
43
Patryk Lenart
ZSeK Opole 0.86 12 705
44
Jagoda Matyla
Politechnika Poznańska 1.06 9 699
45
Rafał Bocian
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie 1.12 21 697
46
Hubert Mordal
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.35 26 694
47
Robert Lesiak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.04 29 693
48
Anna Janicka
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 0.43 9 688
49
Anna Kulawik
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.78 34 685
50
Justyna Jurczak
Politechnika Łódźka 1.17 36 680
51
Krystian Skaja
Politechnika Poznańska 1.10 34 679
52
Damian Gruca
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.03 20 676
53
Anna Prusaczyk
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 1.08 16 671
54
Marcin Boruszczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Wągrowcu 0.85 36 669
55
Konrad Lasak
Politechnika Poznańska 0.77 34 668
56
Krystian Ewert
Technikum Logistyczne w Bolechowie 0.85 14 667
57
Konrad Olejnik
konTRANS 1.01 21 666
58
Piotr Witczak
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.98 32 662
59
Hubert Piechowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.87 41 661
60
Filip Kieczmerski
Uniwersytet Opolski 0.94 23 660
61
Michał Wąsacz
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 0.92 29 660
62
Piotr Wróbel
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 1.13 19 655
63
Mateusz Grabowski
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 0.98 11 654
64
Kacper Cieplik
Politechnika Krakowska 1.24 22 652
65
Szymon Wesołowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.86 49 651
66
Dominik Stefański
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce 0.82 33 648
67
Katarzyna Kuligowska
Politechnika Poznańska 1.11 42 645
68
Dawid Baranowicz
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.10 34 644
69
Adrian Łoś
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.26 29 638
70
Denis Górka
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 0.88 29 635
71
Karol Żmich
Politechnika Poznańska 1.00 29 635
72
Mateusz Olejnik
Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. S. Roweckiego Grota 0.89 33 634
73
Wiktoria Wach
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.62 44 634
74
Aleksandra Frydrych
Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. S. Roweckiego Grota 0.90 24 628
75
Szymon Zuch
Politechnika Śląska 1.01 37 626
76
Krzysztof Śpiewak
Politechnika Poznańska 1.18 28 623
77
Sebastian Iwanowski
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie 1.25 35 620
78
Andrzej Matusiewicz
WSB Chorzów 0.55 17 619
79
Maksymilian Lubasiński
Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. S. Roweckiego Grota 0.68 22 619
80
Mateusz Krajewski
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.85 29 618
81
Jakub Sobczak
Politechnika Poznańska 0.97 37 618
82
Krzysztof Chronowski
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza 0.92 29 617
83
Radosław Podyma
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.83 27 616
84
Filip Krzykowski
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.84 28 615
85
Iwo Tyszkowski
Politechnika Krakowska 0.92 17 613
86
Kamila Witek
Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu 0.72 31 609
87
Bartosz Rozmund
Politechnika Rzeszowska 1.10 17 605
88
Klaudia Ucinek
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 1.17 34 604
89
Mateusz Wójcik
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.53 11 602
90
Grzegorz Wachowiak
1.07 18 601
91
Małgorzata Ferenc
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.93 33 596
92
Magdalena Wyszomierska
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 0.78 29 596
93
Sylwia Lizoń
Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie 0.32 36 595
94
Bartłomiej Kulik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.98 33 594
95
Łukasz Pawłowski
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 1.07 26 591
96
Rafał Bodziony
Politechnika Rzeszowska 0.24 17 590
97
Piotr Paśnik
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" 1.01 36 587
98
Piotr Czerniak
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Oświęcimiu 0.95 23 587
99
Patryk Lorenc
Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. S. Roweckiego Grota 0.67 13 586
100
Gerard Tylec
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie 0.80 19 584
101
Michał Kołaczyk
PWSZ Wałbrzych -0.07 22 581
102
Artur Bartołd
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie 0.92 31 580
103
Tomasz Adamczyk
Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu 0.79 29 580
104
Kamil Hoba
Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. S. Roweckiego Grota 0.62 25 575
105
Mateusz Mokwa
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.72 24 573
106
Piotr Chmielewski
Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej 0.97 45 572
107
Mateusz Ziarnik
Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu 1.20 32 567
108
Maciej Borsuk
zespół szkół szkół w Sztumie 0.46 16 566
109
Igor Kowalski
Uniwersytet Gdański 0.50 35 565
110
Maciej Łuc
Politechnika Rzeszowska 1.44 38 561
111
Justyna Góra
Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie 1.10 40 560
112
Brunon Hencel
Technikum Logistyczne w Bolechowie 0.53 27 558
113
Alicja Marek
Politechnika Rzeszowska 0.75 9 557
114
Natalia Olek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.69 42 556
115
Filip Gawlak
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.77 22 554
116
Paulina Jemioło
Politechnika Rzeszowska 0.63 21 554
117
Krzysztof Klimczak
Politechnika Poznańska 0.72 16 554
118
Eryk Kubaczyk
Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie 0.73 25 551
119
Gabriela Powęska
Politechnika Rzeszowska -0.25 13 547
120
Samanta Danielewicz
Politechnika Opolska 0.92 30 543
121
Kornelia Osieczko
Politechnika Rzeszowska -0.97 3 541
122
Piotr Zapaśnik
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu Wrocław 0.49 7 541
123
Uladzislau Antsiushka
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.07 25 539
124
Kacper Dzikowski
Politechnika Opolska 0.06 17 537
125
Grzegorz Zarzycki
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza 0.78 31 537
126
Krzysztof Śliwiński
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza 1.05 29 532
127
Anna Siłaczuk
ZSE w Międzyrzecu Podlaskim 0.61 11 526
128
Marlena Mika
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 1.05 40 524
129
Artur Łukasiak
Uniwersytet Łódzki 0.46 34 523
130
Antoni Maziarz
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza 0.83 53 522
131
Bartlomiej Wieczerza
Zespół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim 0.40 16 517
132
Marcin Kuligowski
PWSZ Wałbrzych 0.67 19 516
133
Agnieszka Kusyk
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.76 40 498
134
Bartosz Rakowski
Technikum Logistyczne w Bolechowie 0.62 21 491
135
Sandra Sarna
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.52 40 485
136
Karolina Kuś
Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu 0.31 34 481
137
Krzysztof Leń
Politechnika Rzeszowska 1.40 24 476
138
Katarzyna Sawicka
Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. S. Roweckiego Grota 0.48 17 474
139
Klaudia Kapustka
Politechnika Rzeszowska -1.91 2 474
140
Małgorzata Raś
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.56 21 467
141
Karolina Bura
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.66 31 462
142
Oliwia Łytka
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.56 23 448
143
Magdalena Chruścicka
Technikum Logistyczne w Bolechowie 0.03 22 444
144
Wojciech Werner
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu 0.66 24 444
145
Sara Kaczmarczyk
zespół szkół ekonomicznych w głogowie 0.60 35 435
146
Natalia Kowal
Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie 0.68 40 433
147
Karol Papaj
Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu 0.49 20 426
148
Katarzyna Lewandowska
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 0.42 21 424
149
kamil pach
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.11 20 407
150
nudzesie nabezrobociu
only for fun (nie klasyfikujcie) 1.09 20 397
151
Wiktor Bartkowiak
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu 1.05 10 385
152
Tomasz Bielecki
TSL TEAM 1.05 5 384
153
Maciej Maślany
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.04 14 381
154
Kamila Witek
Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu 1.03 3 379
155
Karolina Pluta
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 374
156
Jan Michalik
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 371
157
Romuald Wrzeszcz
LogTrans 0.99 19 370
158
Mateusz Chowański
ZST w Sanoku 0.97 23 365
159
Adrian Banaszak
ZST 0.96 29 364
160
GABRIELA ARMANOWSKA
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.93 31 359
161
Andżelika Ostrowska
PWSZ Płock 0.93 11 358
162
Kamil Kubisiak
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.92 49 357
163
Rafał Jakubowski
ZST 0.89 30 349
164
Mateusz Pacześny
ZST Ture 0.79 41 334
165
Ewelina Kowalska
ZespółSzkółNr1wWieluniu 0.77 26 328
166
Marta Zielińska
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.74 37 322
167
Paulina Błasiak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.74 34 321
168
Łukasz Paleczny
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 321
169
Kacper Łasicki
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.73 33 320
170
Dariusz Nowak
Politechnika Rzeszowska 0.72 7 315
171
Daniel Broczkowski
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.58 48 301
172
Dominik Dusza
Politechnika Częstochowska 0.00 0 300
173
Norbert Pantachowicz
Zespół Szkół Technicznych w Turku 0.56 25 300
174
Angelika Górna
angor 0.55 29 297
175
Adrianna Sychta
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 293
176
Robert Różycki
Politechnika Poznańska 0.00 0 293
177
Igor Danysh
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.52 7 292
178
Mateusz Jasiak
zst 0.51 20 291
179
Patrycja Macheta
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 283
180
Izabela Żak
Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu 0.38 24 281
181
Paweł Kozów
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 281
182
Kacper Kącki
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.37 19 280
183
Jacek Markiewicz
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.27 14 278
184
Wojciech Kudła
Politechnika Rzeszowska 0.22 10 276
185
Paulina Księżak
Akademia Sztuki Wojennej 0.21 3 275
186
Jakub Drewniak
JDTrans 0.17 5 274
187
Michał Książek
Politechnika Rzeszowska -0.20 8 268
188
Dmytro Zimin
Politechnika Opolska -2.09 2 264
189
Magda Ślebioda
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu -2.14 2 263
190
Iwona Kościółek
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 0.00 0 262
191
Magdalena Kowalczyk
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 252
192
Natalia Trybisz
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 222
193
Małgorzata Marcinkiewicz
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 210
194
Kinga Holewa
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 190
195
Marcel Gabor
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach 0.00 0 182
Rafał Ołowiańczyk
1
Rafał Ołowiańczyk
Politechnika Rzeszowska
969 p (429 + 540)
Damian Ołowiańczyk
2
Damian Ołowiańczyk
ZS3 w Sanoku
966 p (431 + 535)
Kinga Koper
3
Kinga Koper
Politechnika Rzeszowska
962 p (437 + 525)
Miejsce Gracz Uczelnia / Szkoła Stawka EUR/km Transakcje Suma
1
Rafał Ołowiańczyk
Politechnika Rzeszowska 1.30 41 969
2
Damian Ołowiańczyk
Zespół szkół nr 3 w Sanoku 1.32 43 966
3
Kinga Koper
Politechnika Rzeszowska 1.37 33 962
4
Karolina Krawiec
Politechnika Rzeszowska 1.02 31 952
5
Krzysztof Gątarski
Politechnika Rzeszowska 1.38 38 944
6
Marlena Sowa
Politechnika Rzeszowska 1.35 38 928
7
Michał Blacha
Zespół Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim 1.08 30 914
8
Damian Ogrodnik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.27 26 912
9
Małgorzata Sowa
Politechnika Rzeszowska 1.32 34 910
10
Łukasz Sroka
Politechnika Rzeszowska 1.40 27 902
11
Ewelina Jasińska
Politechnika Rzeszowska 1.28 21 902
12
Marcin Stasiowski
Politechnika Rzeszowska 1.32 24 891
13
Ilona Niekowal
Politechnika Rzeszowska 1.19 38 889
14
Katarzyna Starzak
Politechnika Rzeszowska 1.51 23 879
15
Krystian Motyka
Politechnika Rzeszowska 1.24 37 879
16
Kamil Wawrzynek
Politechnika Rzeszowska 1.41 24 863
17
Hubert Mordal
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.35 26 846
18
robert wieluń
Politechnika Krakowska 1.18 44 843
19
Michał Zarzycki
Politechnika Opolska 1.28 37 817
20
Agnieszka Fligiel
Politechnika Poznańska 1.23 24 816
21
Daria Jodkowska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.22 27 815
22
Szymon Mroczek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.36 23 811
23
Dawid Smoliński
Politechnika Poznańska 1.27 36 779
24
Karolina Białowicz
Politechnika Poznańska 1.10 41 768
25
Hubert Piechowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 0.87 41 767
26
Mateusz Kwil
Akademia Obrony Narodowej 1.34 30 764
27
Maciej Maślany
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.04 14 761
28
Marek Adamski
Politechnika Poznańska 1.15 33 752
29
Martyna Stróżyk
Politechnika Poznańska 1.08 35 747
30
Damian Marciniak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.01 40 741
31
Mikołaj Komorowski
Politechnika Poznańska 0.98 29 740
32
Dominik Stefański
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce 0.82 33 739
33
Tomasz Żyłka
Uniwersytet Szczeciński 1.26 32 738
34
Paula Koch
Politechnika Częstochowska 1.15 23 736
35
Konrad Czaicki
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych 0.00 0 733
36
Paweł Krajewski
Akademia Obrony Narodowej 1.28 22 727
37
WITOLD MUŁA
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 726
38
Ilona Kuwik
PZ3 STiO Oświęcim 1.14 41 721
39
Michał Wąsacz
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 0.92 29 721
40
Mateusz Gil
Uniwersytet Szczeciński 1.09 35 714
41
Izabela Olejnik
Politechnika Poznańska 0.64 37 713
42
Kystian Boruszczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Wągrowcu 1.40 39 713
43
Damian Cichy
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 711
44
Damian Dyduch
Politechnika Krakowska 1.04 41 707
45
Katarzyna Kowalska
Politechnika Poznańska 1.34 30 704
46
Natalia Lemtis
Politechnika Poznańska 0.94 34 701
47
Marcin Andryszak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Wągrowcu 1.30 29 700
48
Kinga Konstanty
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.13 30 699
49
Adrian Michalski
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.90 43 698
50
karolina skarul
Uniwersytet Gdański 1.08 36 691
51
Patryk Gosławski
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 1.38 39 686
52
Izabela Hedzielska
Politechnika Poznańska 1.27 38 685
53
Adrianna Prończuk
Uniwersytet Rzeszowski 0.00 0 682
54
Lucyna Sikora
Politechnika Poznańska 1.28 27 681
55
Tomasz Nowicki
Politechnika Poznańska 0.92 30 678
56
Grzegorz Piszcz
Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie 1.13 38 674
57
Monika Kampa
Politechnika Opolska 1.04 31 670
58
Jagoda Matyla
Politechnika Poznańska 1.06 9 670
59
Natalia Waliszewska
Politechnika Poznańska 0.18 34 669
60
Mateusz Mielczarek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 669
61
cvxv zxczxczx
Społeczna Akademia Nauk 0.00 0 668
62
Robert Różycki
Politechnika Poznańska 1.20 30 667
63
Yurii Shavlov
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu Wrocław 1.01 44 667
64
Mateusz Szulc
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 0.59 28 664
65
Damian Jarmużek
Politechnika Poznańska 1.18 31 659
66
JOANNA KADŁUBSKA
Politechnika Częstochowska 0.92 33 655
67
Jarosław Jakubczyk
Politechnika Śląska 1.09 36 654
68
Marzena Kula
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.19 15 653
69
Marek Łuczak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 653
70
Adam Kaczmarek
Politechnika Poznańska 0.95 19 652
71
Olivier Krawczyk
Politechnika Warszawska 0.90 29 651
72
Piotr Paśnik
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" 1.01 36 650
73
Mateusz Gruszka
Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu 1.05 43 648
74
Volodymyr Teslenko
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu Wrocław 0.00 0 647
75
Bogumił Paszkiewicz
Uniwersytet Warszawski 0.00 0 645
76
Robert Lesiak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.04 29 644
77
Anna Torchała
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.12 36 643
78
Paweł Jaworek
Politechnika Poznańska 1.14 25 641
79
Marta Rogal
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Wągrowcu 1.13 36 638
80
Kacper Wojtczak
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 0.72 22 636
81
Paulina Winiarz
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.02 39 631
82
Natalia Chomik
Poloitechnika Białostocka 0.93 27 630
83
Weronika Mika
zespoł szkol samochodowych i ogolnokształacych 1.05 37 623
84
Andrzej Zarychta
Politechnika Poznańska 0.92 29 620
85
Joanna Stępień
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.58 25 616
86
Michał Wilczyński
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.07 40 615
87
Szymon Walich
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Wągrowcu 1.03 29 614
88
Jakub Białozor
Politechnika Poznańska 1.03 41 612
89
Łukasz Zadykowicz
Politechnika Białostocka 1.09 34 609
90
Marcin Boruszczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Wągrowcu 1.05 31 605
91
Patryk Zarębski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.82 23 604
92
Dagmara Janus Cuch
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 0.93 26 597
93
Alicja Hermann
Politechnika Poznańska 0.44 31 591
94
Jan Kowalski
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.86 22 590
95
Anna Osińska
Politechnika Poznańska 0.89 15 590
96
Kasia Cyra
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.13 26 587
97
Weronika Niemców
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.00 0 585
98
Kacper Łasicki
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.12 40 580
99
Jakub Walczak
Politechnika Poznańska 0.73 22 562
100
Piotr Czerniak
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Oświęcimiu 0.95 23 557
101
Damian Witkowski
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.56 28 550
102
Rafał Bodziony
Politechnika Rzeszowska 0.24 17 547
103
Mikołaj Łałak
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 1.14 40 535
104
Jarosław Niemczak
Politechnika Rzeszowska 0.00 0 519
105
Gabriela Armanowska
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.83 31 518
106
Konrad Słowiński
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie 0.10 13 513
107
Adam Kołodziejczyk
Politechnika Opolska 0.00 0 512
108
Bartek Marcinkowski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.00 0 511
109
Mariusz Lewicki
Politechnika Białostocka 0.00 0 507
110
Julia Brzeska
Politechnika Poznańska 0.72 34 505
111
Dawid Hillar
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 1.07 31 494
112
Agnieszka Antysiak
Politechnika Poznańska 0.53 27 477
113
Iwo Tyszkowski
Politechnika Krakowska 1.26 29 418
114
Magalena Gwóźdź
Politechnika Krakowska 1.23 40 414
115
Maciej Wisowaty
Uniwersytet Szczeciński 1.20 29 410
116
Jakub Przekwas
Politechnika Poznańska 1.07 30 388
117
Bartosz Matera
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.07 24 387
118
Aleksandra Posłuszny
Politechnika Rzeszowska 1.21 29 386
119
Adrian Zych
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce 1.06 13 385
120
Tomasz Krassowski
Politechnika Poznańska 1.05 23 381
121
Krystyna Bytom
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.09 34 376
122
Michał Jarosiński
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 0.00 0 374
123
Iwona Kuc
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 1.00 26 372
124
Mateusz Kłoda
ZSSIO w Bielsku-Białej 1.00 23 371
125
Karol Dubecki
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.96 32 367
126
Julia Grabowska
Politechnika Opolska 0.95 46 366
127
Błażej Machalski
Politechnika Poznańska 0.91 33 357
128
Mateusz Góralski
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 0.91 28 356
129
Jeremiasz Barański
ZSSIO w Bielsku-Białej 0.90 29 354
130
Kacper Kukla
ZSSIO w Bielsku-Białej 0.90 26 352
131
Dominik Łaszczyk
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.89 28 350
132
Andzelika Ostrowska
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 0.87 37 348
133
Mateusz Wydryszek
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" 0.84 26 346
134
Daria Papierska
Zespół Szkół nr. 1 w Wieluniu 0.80 21 341
135
Aleksandra Kłos
Akademia Morska w Szczecinie 0.77 33 338
136
Dawid Baranowicz
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.10 34 337
137
Ewelina Jankowska
ZSSiO w Bielsku Białej 0.77 12 336
138
Natalia Bojda
ZSSIO w Bielsku-Białej 0.76 10 335
139
Martyna Klejszta
WSB Wrocław 0.70 22 330
140
Dawid Kuster
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.57 25 324
141
Mateusz Skoczeń
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie 0.50 16 321
142
Artur Dęsoł
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Oświęcimiu 0.40 23 319
143
Michał Janiak
PZ6 Rzeszów 0.38 6 318
144
Beata Czerwińska
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 0.35 16 317
145
Patryk Gąsior
CEZiU Kopernik 0.07 12 313
146
Cezary Dziergiewicz
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie -0.14 15 294
147
Natalia Kryszkiewicz
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie -0.58 19 293
148
Konrad Kalinowski
KaliTrans -0.99 8 292
Aleksandra Matacz
1
Aleksandra Matacz
Uniwersytet Szczeciński
1000 p (460 + 540)
Małgorzata Sowa
2
Małgorzata Sowa
Politechnika Rzeszowska
995 p (440 + 555)
Mieszko Więcławski
3
Mieszko Więcławski
Uniwersytet Szczeciński
988 p (418 + 570)
Miejsce Gracz Uczelnia / Szkoła Stawka EUR/km Transakcje Suma
1
Aleksandra Matacz
Uniwersytet Szczeciński 1.62 31 1000
2
Małgorzata Sowa
Politechnika Rzeszowska 1.56 37 995
3
Mieszko Więcławski
Uniwersytet Szczeciński 1.38 28 988
4
Tomasz Żyłka
Uniwersytet Szczeciński 1.48 26 986
5
Natalia Mańkowska
Uniwersytet Szczeciński 1.43 36 986
6
Marcin Stasiowski
Politechnika Rzeszowska 1.32 24 947
7
Mateusz Starachowski
Uniwersytet Szczeciński 1.35 38 940
8
Adrian Zych
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce 1.43 34 925
9
Bartłomiej Wójcik
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 1.53 33 917
10
Aleksandra Posłuszny
Politechnika Rzeszowska 1.21 29 917
11
Rafał Ołowiańczyk
Politechnika Rzeszowska 1.30 43 916
12
Dagmara Dziuba
Politechnika Warszawska 1.34 19 909
13
Daria Jodkowska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.30 25 903
14
Mateusz Krukowski
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce 1.23 37 902
15
Marcin Budzyński
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.25 27 892
16
Piotr Szafraniec
Politechnika Śląska 1.57 22 888
17
Iwo Tyszkowski
Politechnika Krakowska 1.25 28 864
18
Ewelina Jasińska
Politechnika Rzeszowska 1.24 30 862
19
Bartosz Piechowicz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 1.26 38 855
20
Kamil Wawrzynek
Politechnika Rzeszowska 1.13 30 850
21
Bartosz Cencora
Politechnika Rzeszowska 1.27 24 840
22
Tomasz Hajda
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.14 26 835
23
Dominik Stefański
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce 0.82 33 832
24
Olivier Krawczyk
Politechnika Warszawska 1.42 25 825
25
Żaneta Kamińska
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce 1.37 27 823
26
Bartosz Matera
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.87 17 822
27
Magdalena Gwóźdź
Politechnika Krakowska 1.36 21 821
28
Adrian Kowalski
Politechnika Poznańska 1.29 23 816
29
Mateusz Jurkiewicz
Politechnika Krakowska 1.24 29 816
30
Marek Wojcieszek
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu Wrocław 1.41 54 815
31
Paulina Winiarz
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.13 26 810
32
Andrzej Bendkowski
Uniwersytet Łódzki 1.37 39 808
33
Kinga Konstanty
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.43 34 806
34
Karol Druć
Politechnika Warszawska 1.07 21 806
35
Andzelika Ostrowska
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 1.40 41 801
36
Kinga Starowicz
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 1.25 30 793
37
Maciej Wisowaty
Uniwersytet Szczeciński 1.16 28 792
38
Mateusz Góralski
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 1.52 32 791
39
Aleksandra Bieleń
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.32 26 779
40
Mateusz Szulc
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni 1.27 42 778
41
Bartosz Pawlak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.12 28 775
42
Gabriela Wysogląd
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.59 24 766
43
Mateusz Siwicki
Toruńska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości 0.98 44 761
44
Jeremiasz Barański
ZSSIO w Bielsku-Białej 1.39 25 760
45
Lucyna Sikora
Politechnika Poznańska 1.28 27 760
46
Mateusz Kwil
Akademia Obrony Narodowej 1.46 28 758
47
Damian Dyduch
Politechnika Krakowska 1.40 27 750
48
Mateusz Gruszka
Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu 1.05 43 741
49
Robert Różycki
Politechnika Poznańska 1.30 22 735
50
Patryk Gosławski
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu 1.38 39 735
51
Dawid Iwachów
Uniwersytet Szczeciński 1.10 42 734
52
Łukasz Chudy
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.26 32 732
53
Angelika Borsuk
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.08 27 730
54
Dawid Smoliński
Politechnika Poznańska 1.25 22 724
55
Dawid Orzechowski
Politechnika Krakowska 1.39 29 721
56
Michał Michalik
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.77 24 720
57
Dawid Hillar
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 1.42 30 719
58
Anna Torchała
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.12 36 715
59
Jarosław Nowicki
Politechnika Poznańska 1.32 35 713
60
Szymon Ryrych
Wojskowa Akademia Techniczna 1.44 28 710
61
Artur Wyszyński
Akademia Obrony Narodowej 1.25 32 703
62
Paulina Rondejko
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych 1.49 18 701
63
Marcin Andryszak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Wągrowcu 1.50 34 697
64
Weronika Mika
zespoł szkol samochodowych i ogolnokształacych 1.19 22 696
65
Jakub Dziedzic
Politechnika Krakowska 1.23 32 693
66
Michał Tomkiel
Politechnika Częstochowska 0.91 24 692
67
Mateusz Gil
Uniwersytet Szczeciński 1.33 35 689
68
Bogusław Bik
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 0.90 23 685
69
Damian Ogrodnik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.27 26 682
70
Beata Czerwińska
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 1.17 26 678
71
Łukasz Nastuła
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.26 22 674
72
Karolina Skarul
Uniwersytet Gdański 0.90 38 670
73
Justyna Siewierska
Politechnika Rzeszowska 0.89 19 665
74
Natalia Barszcz
PZ3 STiO Oświęcim 0.69 21 662
75
Damian Kudłacik
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 1.32 24 653
76
Maciej Dudek
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.89 18 641
77
Piotrek Jura
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.31 37 638
78
Monika Kołodziejczyk
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 0.99 36 637
79
Natalia Olek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.14 41 630
80
Dawid Baranowicz
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.98 30 628
81
Leszek Meller
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku 1.01 23 624
82
Katarzyna Dróżdż
Politechnika Rzeszowska 0.62 19 624
83
Magdalena Ciosek
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.27 25 621
84
Natalia Łukowska
Politechnika Poznańska 1.07 21 616
85
Marcin Papież
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 1.26 23 615
86
Joanna Stępień
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.67 49 612
87
Klaudia Kosycarz
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 0.98 22 610
88
Sebastian Kieres
Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu 0.92 24 609
89
Lidiya Patlyka
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.14 33 607
90
Piotr Jankowski
Społeczna Akademia Nauk 1.09 34 605
91
Martyna Pawłowska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.07 28 604
92
Ilona Kuwik
PZ3 STiO Oświęcim 0.86 23 597
93
Piotr Januszewski
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 0.82 33 596
94
Robert Ryłko
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 1.12 30 586
95
Daniel Chylaszek
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Oświęcimiu 0.94 27 585
96
Katarzyna Kowalska
Politechnika Poznańska 0.87 21 583
97
Igor Lochna
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.07 23 573
98
Nikola Napieraj
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.81 26 572
99
Maciej Maślany
Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie 1.04 14 565
100
Radosław Podyma
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.96 30 564
101
Patryk Zarębski
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.87 23 562
102
Piotr Widarski
Politechnika Łódźka 1.09 21 549
103
Klaudia Kulińska
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1.15 35 547
104
Noemi Knapik
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 1.04 41 535
105
Magdalena Wrona
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 1.25 37 520
106
Iwona Wójcik
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 0.00 0 493
107
Nina Majchrowska
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.80 48 484
108
Szymon Buchwald
Politechnika Poznańska 1.50 22 436
109
Damian Homziuk
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 1.42 44 428
110
Artur Dęsoł
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Oświęcimiu 0.61 35 428
111
Kystian Boruszczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Wągrowcu 1.40 39 423
112
Karol Malewski
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 1.36 36 416
113
Marcin Kubiś
Uniwersytet Szczeciński 1.33 29 413
114
Kamil Ramza
Zespół Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 1.32 29 411
115
Grzegorz Habdas
ZSSIO w Bielsku-Białej 1.30 37 405
116
Damian Dyduh
Politechnika Krakowska 0.00 0 403
117
Joanna Garbacz
Uniwersytet Szczeciński 1.29 21 401
118
Sylwia Klimeczko
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 0.52 31 399
119
Kamil Stypa
Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu 1.27 40 398
120
Jakub Młynarski
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 1.23 30 382
121
Konrad Dębicki
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 1.23 28 381
122
Damian Ławecki
Akademia Obrony Narodowej 1.21 42 380
123
Tomasz Andrusyszyn
Politechnika Opolska 1.20 18 378
124
Barbara Jaguszewska
Uniwersytet Szczeciński 1.18 34 375
125
Przemysław Sumera
ZS im Wincentego Witosa 1.17 30 374
126
Aleksandra Ścigała
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.36 28 371
127
Maciej Gacek
ZSSIO w Bielsku-Białej 1.16 34 370
128
Anna Trzop
Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 1.16 22 369
129
Nadia Czuczko
Zs.im. Wincentego Witosa 1.15 31 367
130
Kasjan Marchlik
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 1.14 27 364
131
Daniel Broczkowski
ZS 1 Wieluń 1.13 54 362
132
Miłosz Piątek
ZS Nr 1 w Olkuszu 1.11 31 356
133
Paweł Smentek
Politechnika Poznańska 1.10 48 355
134
Karolina Gibas
Zs. im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 0.00 0 355
135
Joanna Stanaszek
ZS. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej 1.10 20 353
136
Adam Dudziak
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 1.07 27 349
137
Elżbieta Kudłacik
Zespół Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 1.04 29 343
138
Robert Lesiak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1.04 29 342
139
Dominik Łaszczyk
PCKZiU w Pucku 1.02 30 340
140
Adam Kempa
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 1.02 26 339
141
Joanna Matejko
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 1.00 24 337
142
Marcin Boruszczak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Wągrowcu 0.98 24 333
143
Agnieszka Stępień
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.97 44 331
144
Karol Grzybowski
Akademia Obrony Narodowej 0.96 24 329
145
Bartłomiej Pawelec
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.94 29 328
146
Radek Nowak
ZSSIO w Bielsku-Białej 0.94 25 326
147
Patrycja Wątroba
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.90 30 322
148
Radosław Dybek
ZSSiO w Bielsku Białej 0.89 45 320
149
Karolina Latosiewicz
Uniwersytet Łódzki 0.00 0 320
150
Radosław Albert
Uniwersytet Opolski 0.88 28 316
151
Wojciech Targosz
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 0.87 23 315
152
Kinga Maras
Technikum nr 1 w Wieluniu 0.84 34 310
153
Marcin Sobaniak
0.00 0 310
154
Anna Kiszczak
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 0.77 29 306
155
Paulina Błasiak
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.76 41 304
156
Zuzanna Stwora
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 0.75 35 303
157
Piotr Basoń
Zespół Szkół nr1 Olkusz 0.74 22 302
158
Piotr Łukasik
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 0.66 19 299
159
Szymon Groszek
ZS1 Wieluń 0.64 23 298
160
Kamila Plesner
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.62 30 297
161
Agata Marcinkowska
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 0.62 25 296
162
Waldemar Walczak
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 0.62 22 295
163
Kamil Wiertelarz
Politechnika Opolska 0.49 29 291
164
Kasia Dominikowska
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 0.44 24 290
165
Szymon Gilek
ZSSIO w Bielsku-Białej 0.37 24 289
166
Tobiasz Czerwik
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 0.32 23 288
167
Daniel Legeza
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie 0.31 21 287
168
Agnieszka Syty
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie 0.19 20 286
169
Karolina Kuś
Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu 0.15 35 285
170
Mirosław Drożak
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 0.00 0 256
Agnieszka Skrobosz
1
Agnieszka Skrobosz
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
917 p (317 + 600)
Łukasz Smutek
2
Łukasz Smutek
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
900 p (340 + 560)
Daria Golec
3
Daria Golec
Politechnika Poznańska
900 p (360 + 540)
Miejsce Uczelnia/ Szkoła Gracz Punkty gra Punkty test Suma
1 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Agnieszka Skrobosz 317 600 917
2 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Łukasz Smutek 340 560 900
3 Politechnika Poznańska Daria Golec 360 540 900
4 Politechnika Śląska Piotr Szafraniec 330 540 870
5 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Kamil Boryło 299 570 869
6 Politechnika Poznańska Adam Sikora 295 570 865
7 Politechnika Częstochowska Michał Suszek 290 570 860
8 Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Adrian Rudzki 320 540 860
9 Politechnika Rzeszowska Marcin Stasiowski 288 570 858
10 Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Arek Nowak 318 540 858
11 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Gabriela Wysogląd 316 540 856
12 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Konrad Wasielewski 251 600 851
13 Wojskowa Akademia Techniczna Łukasz Komorowski 273 570 843
14 Akademia Obrony Narodowej Paweł Krajewski 272 570 842
15 Uniwersytet Łódzki Kinga Kołtuniak 262 570 832
16 Wyższa Szkoła Bankowa Wioleta Petrykanin 257 570 827
17 Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Bartłomiej Krawczyński 281 540 821
18 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Marcin Suski 309 510 819
19 Politechnika Rzeszowska Hieronim Furgał 277 540 817
20 Politechnika Śląska Mateusz Wachecki 274 540 814
21 Politechnika Rzeszowska Kinga Piękoś 304 510 814
22 Politechnika Łódzka Dagmara Dziuba 303 510 813
23 Politechnika Łódzka Piotr Widarski 282 530 812
24 Wojskowa Akademia Techniczna Adam Banachowicz 301 510 811
25 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Maja Matys 270 540 810
26 Politechnika Poznańska Szymon Buchwald 258 540 798
27 Społeczna Akademia Nauk Volodymyr Labenskyi 227 570 797
28 Politechnika Poznańska Marcin Kucza 286 510 796
29 Toruńska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Wojtek Gruber 315 480 795
30 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Kinga Konstanty 308 480 788
31 Wojskowa Akademia Techniczna Szymon Ryrych 243 540 783
32 Wojskowa Akademia Techniczna Olga Kubicka 302 480 782
33 Politechnika Poznańska Lucyna Sikora 298 480 778
34 Uniwersytet Łódzki Dawid Mikła 297 480 777
35 Politechnika Śląska Łukasz Milejski 294 480 774
36 Politechnika Śląska Artur Zaręba 259 510 769
37 Uniwersytet Gdański Wojciech Szewczak 319 450 769
38 Politechnika Rzeszowska Damian Maślanka 285 480 765
39 Politechnika Rzeszowska Katarzyna Wilczek 254 510 764
40 Politechnika Poznańska Dawid Smoliński 313 450 763
41 Politechnika Poznańska Jagoda Matyla 283 480 763
42 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Aleksandra Kujawa 222 540 762
43 Politechnika Poznańska Adrian Kowalski 278 480 758
44 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Adam Kempa 247 510 757
45 Wojskowa Akademia Techniczna Natalia Szymanowska 307 450 757
46 Politechnika Rzeszowska Rafał Ołowiańczyk 246 510 756
47 WSB Wrocław Łukasz Jędrasik 275 480 755
48 Wojskowa Akademia Techniczna Angelika Miziołek 183 570 753
49 Akademia Obrony Narodowej Artur Wyszyński 271 480 751
50 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Michał Krysztowiak 300 450 750
51 Uniwersytet Łódzki Bartłomiej Stradza 237 510 747
52 Politechnika Śląska w Katowicach Piotr Olszewski 296 450 746
53 Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Artur Baranik 292 450 742
54 Akademia Obrony Narodowej Mateusz Kwil 260 480 740
55 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Małgorzata Marciniak 287 450 737
56 WSB we Wrocławiu Michał Wąsacz 197 540 737
57 Społeczna Akademia Nauk w Warszawie Damian Jaskulski 226 510 736
58 Politechnika Poznańska Marek Kubiak 314 420 734
59 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Kasia Cyra 252 480 732
60 Akademia Obrony Narodowej Rafał Cholewiński 280 450 730
61 Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu Natalia Olek 213 510 723
62 Uniwersytet Opolski Michał Klimek 242 480 722
63 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Monika Marciniak 232 480 712
64 Politechnika Poznańska Paweł Smentek 312 390 702
65 ZSP 1 w Wągrowcu Szymon Walich 161 540 701
66 Bydgoska Szkoła Wyższa Karolina Filarska 268 430 698
67 ZS1 w Wieluniu Dominika Zadworna 187 510 697
68 ZSP1 Wągrowiec Marcin Andryszak 305 390 695
69 Uniwersytet Opolski Łukasz Kubisiak 241 450 691
70 Politechnika Poznańska Aleksandra Myszkowska 203 480 683
71 Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu Mateusz Góralski 311 360 671
72 Wojskowa Akademia Techniczna Piotr Lisiak 245 420 665
73 Wojskowa Akademia Techniczna Kamil Pianka 185 480 665
74 Uniwersytet Ekonomiczny Katowice Maciej Dudek 125 540 665
75 Politechnika Częstochowska Michał Tomkiel 176 480 656
76 MWSLiT we Wrocławiu Volha Uhlianitsa 214 440 654
77 Toruńska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Mateusz Siwicki 202 450 652
78 Uniwersytet Opolski Marcin Bartoń 231 420 651
79 ZS1 w Wieluniu Gabriela Armanowska 291 360 651
80 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Jakub Kusa 289 360 649
81 WSB we Wrocławiu Joanna Faron 255 390 645
82 ZSEiO nr 6 w Łomży Marta Ramotowska 189 450 639
83 Społeczna Akademia Nauk w Warszawie Albert Jedynak 218 420 638
84 Społeczna Akademia Nauk w Warszawie Michał Czołpiński 181 450 631
85 Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Karol Zadka 121 510 631
86 Akademia Obrony Narodowej Marcin Kwestarz 149 480 629
87 Uniwersytet Opolski Przemysław Sobczyk 179 450 629
88 Uniwersytet Opolski Radosław Albert 267 360 627
89 ZS1 Logistyki Szymon Mroczek 206 420 626
90 ZS nr 1 w Wieluniu Anna Torchała 236 390 626
91 Politechnika Warszawska Olivier Krawczyk 266 360 626
92 Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Natallia Budai 265 360 625
93 ZS Nr 1 w Olkuszu Miłosz Piątek 264 360 624
94 Pz3Ośw Ilona Kuwik 199 420 619
95 Uniwersytet Łózki Magdalena Miklas 159 450 609
96 Społeczna Akademia Nauk Rafał Dylak 249 360 609
97 Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Mark Dubinin 217 390 607
98 Wojskowa Akademia Techniczna Aleksander Śliwiński 182 420 602
99 Wojskowa Akademia Techniczna Maciej Mozolewski 208 390 598
100 WSOWL Paulina Rondejko 147 450 597
Agnieszka Skrobosz
1
Agnieszka Skrobosz
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
900 p (330 + 570)
Anna Łagodzińska
2
Anna Łagodzińska
Politechnika Śląska
882 p (312 + 570)
Piotr Lisiak
3
Piotr Lisiak
Wojskowa Akademia Techniczna
860 p (320 + 540)
Miejsce Nazwa szkoły Logistyk Punkty gra Punkty Quiz Suma
1 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Agnieszka Skrobosz 330 570 900
2 Politechnika Śląska Anna Łagodzińska 312 570 882
3 Wojskowa Akademia Techniczna Piotr Lisiak 320 540 860
4 Politechnika Śląska Piotr Szafraniec 317 540 857
5 Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław Artur Baranik 316 540 856
6 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Justyna Kondrat 279 570 849
7 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Łukasz Smutek 307 540 847
8 Politechnika Śląska Michał Dziedzic 315 510 825
9 Akademia Obrony Narodowej Mateusz Kwil 314 510 824
10 Politechnika Rzeszowska Katarzyna Wilczek 284 540 824
11 Politechnika Poznańska Szymon Buchwald 302 520 822
12 Politechnika Poznańska Aleksandra Myszkowska 249 570 819
13 Politechnika Poznańska Jarosław Primka 308 510 818
14 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży Klaudia Małachowska 305 510 815
15 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr. 6 w Łomży Bartosz Piechowicz 270 540 810
16 Politechnika Śląska Piotr Herod 263 540 803
17 Politechnika Krakowska Kuba Dziedzic 360 440 800
18 Politechnika Łódzka Kacper Konarczak 340 450 790
19 Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu Hubert Kowal 274 510 784
20 Uniwersytet Szczecinski WZIEU Wojtek Gruber 212 570 782
21 Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy Mariusz Gmur 207 570 777
22 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Gabriela Wysogląd 206 570 776
23 Politechnika Poznańska Artur Prymak 293 480 773
24 Politechnika Krakowska Magdalena Gwóźdź 318 450 768
25 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Małgorzata Marciniak 282 480 762
26 Politechnika Poznańska Adam Sikora 311 450 761
27 Politechnika Śląska Łukasz Milejski 304 450 754
28 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Paweł Kubalewski 303 450 753
29 PWSZ Elbląg Agata Marcinkowska 319 430 749
30 ZSEiO nr 6 w Łomży Marta Ramotowska 239 510 749
31 Uniwersytet Łódzki Maciej Stańczyk 296 450 746
32 Akademia Obrony Narodowej Artur Wyszyński 236 510 746
33 Politechnika Śląska Grzegorz Herod 291 450 741
34 Politechnika Śląska Krzysztof Kupś 229 510 739
35 Politechnika Poznańska Lucyna Sikora 288 450 738
36 Politechnika Śląska Maciej Telecki 257 480 737
37 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Iryna Shavlovska 285 450 735
38 Politechnika Poznańska Daria Golec 313 420 733
39 Politechnika Krakowska Iwo Tyszkowski 281 450 731
40 Akademia Obrony Narodowej Rafał Cholewiński 400 330 730
41 PWSZ Elbląg Maciej Ruszczyński 310 420 730
42 Akademia Obrony Narodowej Marcin Bobiński 301 420 721
43 Zespół Szkół Ponadginazjalnych nr 1 w Węgrowcu Kystian Boruszczak 299 420 719
44 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Patryk Badaszewski 295 420 715
45 Politechnika Śląska Katowice Paweł Kula 294 420 714
46 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Kamil Wziątek 234 480 714
47 Zespół`szkół`ekonomicznych` i ogólnokształcących numer 6 w Łomży Adrian Przybyłowski 262 450 712
48 Politechnika Rzeszowska Katarzyna Świerczek 260 450 710
49 UE Katowice Magdalena Panic 287 420 707
50 Politechnika Poznańska Marcin Kucza 256 450 706
51 Politechnika Śląska Kamil Krzyżoś 252 450 702
52 WSIiZ Rzeszów Michał Wilczyński 278 420 698
53 Umowersytet Gdański Mateusz Lessmann 277 420 697
54 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Kinga Konstanty 306 390 696
55 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu Tomasz Bojarun 214 480 694
56 Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Ines Czerwińska 273 420 693
57 PWSZ Elbląg Dawid Frymark 300 390 690
58 Wojskowa Akademia Techniczna Rafał Cecotka 240 450 690
59 Politechnika Rzeszowska Bartek Biernat 209 480 689
60 WSIiZ Lidiya Patlyka 237 450 687
61 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Michał Krysztowiak 203 480 683
62 Politechnika Śląska Bartosz Krupa 259 420 679
63 Uniwersytet Opolski Marcin Bartoń 253 420 673
64 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Aleksandra Prypin 223 450 673
65 Akademia Morska Patrycja Olszyna 179 480 669
66 Uniwersytet Opolski Radosław Albert 218 450 668
67 Akademia Obrony Narodowej Agata Kalota 276 390 666
68 Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni Mateusz Szulc 205 460 665
69 Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław Adrian Rudzki 255 400 655
70 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Dominik Stecyszyn 292 360 652
71 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Monika Marciniak 225 420 645
72 Politechinka Śląska Piotr Mocha 242 420 642
73 Politechnika Śląska Artur Zaręba 222 420 642
74 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Adam Nowak 192 450 642
75 Politechnika Czestochowska Michał Tomkiel 161 480 641
76 Politechnika Śląska Tina Kościuk 219 420 639
77 Politechnika Rzeszowska Lucyna Wilczyńska 184 450 634
78 Uniwersytet Śląski Anna Aleksandrowicz 213 420 633
79 Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Michał Dybowski 272 360 632
80 Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu Joanna Siemek 268 360 628
81 ZSP1 w Węgrowcu Marcin Andryszak 266 360 626
82 Politechnika Rzeszowska Rafał Ołowiańczyk 145 480 625
83 Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Bartłomiej Krawczyński 194 420 614
84 WSIz Maksym Kuzmenko 283 330 613
85 UE Katowice Maria Cherkasyna 210 400 610
86 Politechnika Łódzka Karol Druć 120 480 600
87 Akademia Obrony Narodowej Justyna Kowalczyk 238 360 598
88 Politechnika Poznańska Katarzyna Kowalska 177 420 597
89 Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu Maciej Chalusiak 175 420 595
90 WyŅsza Szkoła Bankowa w Bydgoszczy Mateusz Góralski 204 390 594
91 Akademia Obrony Narodowej Katarzyna Osica 173 420 593
92 Politechnika Częstochowska Michał Suszek 142 450 592
93 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr. 6 w Łomży Kamil Barcicki 171 420 591
94 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Dominik Wenglorz 141 450 591
95 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu Marta Jasieniecka 163 420 583
96 Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu Adam Dudziak 250 330 580
97 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Klaudia Kulińska 95 480 575
98 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Michał Markiewicz 124 450 574
99 Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu Piotr Jankowski 84 480 564
100 Politechnika Rzeszowska Mateusz Augustyn 166 390 556
Katarzyna Wilczek
1
Katarzyna Wilczek
Politechnika Rzeszowska
890 p (330 + 560)
Kuba Dziedzic
2
Kuba Dziedzic
Politechnika Krakowska
880 p (360 + 520)
Alicja Jankowska
3
Alicja Jankowska
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
871 p (311 + 560)
Miejsce Nazwa szkoły Logistyk Punkty gra Punkty Quiz Suma
1 Politechnika Rzeszowska Katarzyna Wilczek 330 560 890
2 Politechnika Krakowska Kuba Dziedzic 360 520 880
3 Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Alicja Jankowska 311 560 871
4 Politechnika Poznańska Adam Sikora 308 560 868
5 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Aleksandra Wywiał 305 560 865
6 Politechnika Śląska Marcin Szawara 295 560 855
7 Uniwersytet Szczeciński Piotr Carewicz 290 560 850
8 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Kinga Konstanty 296 550 846
9 Politechnika Poznańska Jarosław Primka 320 520 840
10 Akademia Obrony Narodowej Rafał Cholewiński 400 440 840
11 Politechnika Rzeszowska Jakub Studziński 318 520 838
12 Politechnika Poznańska Mikołaj Boch 278 560 838
13 Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław Artur Baranik 317 520 837
14 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Gabriela Wysogląd 314 520 834
15 Uniwersytet Łódzki Maciej Stańczyk 233 600 833
16 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Wioleta Smal 313 520 833
17 Politechnika Poznańska Natalia Skokowska 304 520 824
18 Uniwersytet Szczeciński Arkadiusz Dengusiak 340 480 820
19 Politechnika Poznańska Szymon Buchwald 260 560 820
20 Politechnika Śląska Wojciech Maśka 300 520 820
21 Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy Patrycja Krupińska 294 520 814
22 Politechnika Rzeszowska Rafał Ołowiańczyk 293 520 813
23 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Kasia Cyra 248 560 808
24 Uniwersytet Szczeciński Wojtek Gruber 287 520 807
25 Politechnika Rzeszowska Katarzyna Świerczek 285 520 805
26 PWSZ W ch Pawel Michalec 240 560 800
27 Politechnika Łódzka Dagmara Dziuba 237 560 797
28 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Ewelina Wiśniewska 274 520 794
29 Uczelnia Techniczno Handlowa im. Heleny Chodkowskiej Iwo Tokarski 234 560 794
30 Politechnika Śląska Grzegorz Herod 273 520 793
31 Uczelnia Techniczno Handlowa w Warszawie Piotr Wykowski 312 480 792
32 Zachdniopomorski Uniwersytet Technologiczy w Szczecinie Mateusz Żywicki 310 480 790
33 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Aleksandra Bieleń 268 520 788
34 Uniwersytet Mikołaja Kopernika Beata Czerwińska 227 560 787
35 Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku Krzysztof Kalinowski 303 480 783
36 Politechnika Poznańska Paweł Przybył 302 480 782
37 Uniwersytet Mikołaja Kopernika Katarzyna Domżalska 262 520 782
38 Uniwersytet Gdański Karolina Skarul 259 520 779
39 Politechnika Rzeszowska Jarosław Niemczak 256 520 776
40 ZSP1 w Węgrowcu Marcin Andryszak 249 520 769
41 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Jakub Serwatka 289 480 769
42 Politechnika Łódzka Karol Druś 207 560 767
43 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Maciej Twardowski 286 480 766
44 Politechnika Poznańska Łukasz Janowski 245 520 765
45 Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy Dawid Wastowski 283 480 763
46 Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu Piotr Jankowski 280 480 760
47 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Anna Wanat 279 480 759
48 Politechnika Rzeszowska Marcin Stasiowski 315 440 755
49 Politechnika Poznańska Filip Odważny 191 560 751
50 Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy Mariusz Gmur 261 490 751
51 Politechnika Krakowska Angelika Łastowska 224 520 744
52 Politechnika Poznańska Marta Szczepaniak 180 560 740
53 Akademia Obrony Narodowej Mateusz Kwil 257 480 737
54 Uczelnia Techniczno Handlowa Rafał Bocian 214 520 734
55 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Małgorzata Marciniak 173 560 733
56 Politechnika Śląska Łukasz Milejski 292 440 732
57 Zespół Szkół Ekonomiczno Odzieżowych w Gnieźnie Bartosz Majchrzak 250 480 730
58 Politechnika Rzeszowska Michał Muzyka 241 480 721
59 Politechnika Śląska Filip Radzimski 276 440 716
60 Politechnika Poznańska Mateusz Szczołko 195 520 715
61 Politechnika Poznańska Paweł Smentek 271 440 711
62 Zespół Szkół Ponadgimnazialnych nr 1 w Węgrowcu Maciej Gugała 309 400 709
63 Uniwersytet Mikołaja Kopernika Adam Mróz 267 440 707
64 Uniwerystet Mikołaja Kopernika Tomasz Chorąży 223 480 703
65 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Dorota Kucharzyk 142 560 702
66 Politechnika Poznańska Łukasz Kubiś 301 400 701
67 Politechnika Poznańska Aleksandra Myszkowska 216 480 696
68 Politechnika Śląska Jakub Fryc 210 480 690
69 Politechnika Rzeszowska Artur Kucharzyk 128 560 688
70 Politechnika Opolska Paweł Urbaniak 208 480 688
71 Politechnika Warszawska Vytautas Turek 166 520 686
72 Politechnika Śląska Katowice Paweł Kula 246 440 686
73 Politechnika Poznańska Łukasz Porosa 282 400 682
74 Politechnika Poznańska Mateusz Pawlak 200 480 680
75 Politechnika Rzeszowska Katarzyna Starzak 238 440 678
76 Wysza Szkoła Bankowa w Bydgoszczy Karol Malewski 316 360 676
77 Uniwersytet Opolski Beniamin Jacek 275 400 675
78 Politechnika Opolska Dominika Kobyłka 231 440 671
79 Uczelnia Techniczno Handlowa w Warszawie Olha Kurdelchuk 189 480 669
80 Politechnika Poznańska Daria Golec 188 480 668
81 Politechnika Poznańska Lucyna Sikora 306 360 666
82 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu Sebastian Spirydowicz 263 400 663
83 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Kamil Boryło 139 520 659
84 Politechnika Poznańska Roger Cabel 219 440 659
85 Uniwersytet Ekonomiczny Krakóów Mateusz Dudek 298 360 658
86 Politechnika Śląska Piotr Szafraniec 307 350 657
87 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Szymon Zajęcki 176 480 656
88 Politechnika Rzeszowska Agnieszka Kuropas 215 440 655
89 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu Ewelina Uroda 252 400 652
90 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Klaudia Kulińska 127 520 647
91 ZSP1 Węgrowiec Szymon Walich 124 520 644
92 Politechnika Poznańska Julia Łuczak 193 440 633
93 Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław Adrian Rudzki 269 360 629
94 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Agnieszka Skrobosz 265 360 625
95 Politechnika Śląska Artur Zaręba 183 440 623
96 Politechnika Rzeszowska Artur Kucharzyk 181 440 621
97 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu Jakub Piotrowski 299 320 619
98 Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy Karol Malewski 258 360 618
99 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Łukasz Smutek 288 320 608
100 Politechnika Ślą¹ska Piotr Kowalski 196 410 606
Ewelina Uroda
1
Ewelina Uroda
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
910 p (350 + 560)
Emil Kowalczyk
2
Emil Kowalczyk
Politechnika Poznańska
840 p (400 + 440)
Łukasz Kaczmarek
3
Łukasz Kaczmarek
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
827 p (227 + 600)
ID Imię i nazwisko Nazwa uczelni Punkty z gry Punkty quiz Suma
1 Ewelina Uroda Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu 350 560 910
2 Emil Kowalczyk Politechnika Poznańska 400 440 840
3 Łukasz Kaczmarek Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 227 600 827
4 Iwo Tyszkowski Politechnika Krakowska 222 600 822
5 Karol Druć Politechnika Łódzka 240 560 800
6 Mariusz Gmur Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 233 560 793
7 Szymon Buchwald Politechnika Poznańska 230 560 790
8 Marcin Kucza Politechnika Poznańska 211 560 771
9 Marta Szczepaniak Politechnika Poznańska 170 600 770
10 Kinga Konstanty Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 205 560 765
11 Wojciech Rymer Akademia Morska w Szczecinie 239 520 759
12 Adam Ostolski Akademia Obrony Narodowej 238 520 758
13 Artur Prymak Politechnika Poznańska 198 560 758
14 Marcin Nowakowski Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 232 520 752
15 Sebastian Spirydowicz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu 231 520 751
16 Barbara Malus Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 147 600 747
17 Maciej Stańczyk Uniwersytet Łódzki 224 520 744
18 Kuba Dziedzic Politechnika Krakowska 300 440 740
19 Katarzyna Świerczek Politechnika Rzeszowska 260 480 740
20 Marlena Wódarczyk Wyższa Szkoła Cła i Logistyki w Warszawie 216 520 736
21 Dawid Siekierski Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 209 520 729
22 Alicja Jankowska Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 236 480 716
23 Maciej Twardowski Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 189 520 709
24 Wojtek Gruber Uniwersytet Szczeciński 221 480 701
25 Mateusz Żywicki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 219 480 699
26 Rafał Partyka Akademia Obrony Narodowej 175 520 695
27 Sebastian Modrzyński Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 212 480 692
28 Katarzyna Osica Akademia Obrony Narodowej 210 480 690
29 Małgorzata Witek Uniwersytet Łódzki 166 520 686
30 Adam Mróz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 163 520 683
31 Paweł Przybył Politechnika Poznańska 197 480 677
32 Konrad Dziwulski Akademia Obrony Narodowej 234 440 674
33 Damian Małecki Uniwersytet Łódzki 220 450 670
34 Marcin Suski Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 226 440 666
35 Adam Sikora Politechnika Poznańska 188 480 666
36 Maciej Pawlukiewicz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 142 520 662
37 Michalina Lipka Akademia Obrony Narodowej 182 480 662
38 Maciej Gugała Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Węgrowcu 280 380 660
39 Marcin Bobiński Akademia Obrony Narodowej 180 480 660
40 Aleksandra Myszkowska Politechnika Poznańska 215 440 655
41 Dominik Adamowski Alfa 174 480 654
42 Piotr Wykowski Wyższa Szkoła Cła i Logistyki w Warszawie 133 520 653
43 Łukasz Najda Politechnika Śląska 191 440 651
44 Kamil Sokołowski Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 207 440 647
45 Maciej Klasa Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 167 480 647
46 Ewelina Jasińska Politechnika Rzeszowska 206 440 646
47 Hubert Czubak Wyższa Szkoła Cła i Logistyki w Warszawie 126 520 646
48 Marta Sitkowska Uniwersytet Gdański 204 440 644
49 Monika Charzewska Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 201 440 641
50 Mateusz Fagasiński Politechnika Poznańska 240 400 640
51 Mateusz Giec Akademia Morska w Szczecinie 159 480 639
52 Mateusz Gil Uniwersytet Szczeciński 235 400 635
53 Dominik Gęsina Zespół Szkoł nr 1 w Sokołowie Podlaskim 195 440 635
54 Magdalena Gwóźdź Politechnika Krakowska 151 480 631
55 Kasia Cyra Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 109 520 629
56 Paweł Smentek Politechnika Poznańska 225 400 625
57 Dagmara Janus Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 223 400 623
58 Krzysztof Kaczmarek Akademia Morska w Szczecinie 183 440 623
59 Natalia Lemtis Politechnika Poznańska 214 400 614
60 Szymon Walich Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Węgrowcu 171 440 613
61 Marcin Andryszak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Węgrowcu 129 480 609
62 Adam Szlęzak Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 162 440 602
63 Paweł Skrzyński Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Krakowie 156 440 596
64 Dawid Wastowski UTP w Bydgoszczy 192 400 592
65 Aleksandra Kucypera Politechnika Krakowska 72 520 592
66 Filip Odważny Politechnika Poznańska 111 480 591
67 Bartłomiej Robak Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy 190 400 590
68 Bartosz Majkowski Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 229 360 589
69 Izabela Hamernik Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 178 410 588
70 Marek Stryczyński Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 95 490 585
71 Agnieszka Kotlicka Politechnika Łódzka 100 480 580
72 Adrian Solka Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 217 360 577
73 Marta Zalewska TransCar 96 480 576
74 Jakub Kopydłowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Węgrowcu 194 380 576
75 Dominik Świtkowski Uniwersytet Łódzki 172 400 572
76 Karol Mroczkowski Politechnika Krakowska 81 480 561
77 Katarzyna Domżalska Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 200 360 560
78 Mateusz Górecki Uniwersytet Szczeciński 38 520 558
79 Olha Kurdelchuk Damco 32 520 552
80 Rafał Cholewiński Akademia Obrony Narodowej 228 320 548
81 Tomasz Szyszka Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 107 440 547
82 Marek Psioda Politechnika Rzeszowska 143 400 543
83 Paweł Gronowski Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 97 440 537
84 Radosław Cichocki Uniwersytet Szczeciński 177 360 537
85 Katarzyna Wilczek Politechnika Rzeszowska 90 440 530
86 Krzysztof Kupś Politechnika Śląska 9 520 529
87 Bartosz Piórkowski Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 208 320 528
88 Agnieszka Hajduk Wyższa Szkoła Cła i Logistyki w Warszawie 47 480 527
89 Paweł Michalec Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu 45 480 525
90 Krzysztof Płotecki Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 124 400 524
91 Marcin Gorzkiewicz Akademia Morska w Szczecinie 123 400 523
92 Małgorzata Marciniak Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 83 440 523
93 Karolina Wiese Eljasiak Wyższa Szkoła Cła i Logistyki w Warszawie 0 520 520
94 Łukasz Porosa Politechnika Poznańska 78 440 518
95 Rafał Ołowiańczyk Politechnika Rzeszowska 117 400 517
96 Kacper Caniboł Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 27 480 507
97 Rafał Bocian Wyższa Szkoła Cła i Logistyki w Warszawie 106 400 506
98 Karol Dudek Politechnika Poznańska 66 440 506
99 Mateusz Góralski Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 73 430 503
100 Michał Gostowski Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 22 480 502
Damian Małecki
1
Damian Małecki
Uniwersytet Łódzki
920 p (350 + 570)
Adam Sikora
2
Adam Sikora
Politechnika Poznańska
920 p (400 + 520)
Adam Sotowicz
3
Adam Sotowicz
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy
820 p (300 + 520)
Lp. Imię i nazwisko Nazwa uczelni Punkty z gry Punkty Quiz Suma
1 Damian Małecki Uniwersytet Łódzki 350 570 920
2 Adam Sikora Politechnika Poznańska 400 520 920
3 Adam Sotowicz Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 300 520 820
4 Damian Maćkowski Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 280 520 800
5 Adam Pokojowy Uniwersytet Łódzki 228 560 788
6 Szymon Buchwald Politechnika Poznańska 226 560 786
7 Grzegorz Pająk Zespół Szkół Ekonomiczno Odzieżowych w Gnieźnie 220 560 780
8 Paweł Kula Politechnika Śląska Katowice 222 520 772
9 Ewa Stępniewska Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 198 560 758
10 Dominik Haftkowski Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy 233 520 753
11 Piotr Mateusz Myszkowski Wyższa Szkoła Cła i Logistyki 189 560 749
12 Sebastian Spirydowicz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 188 560 748
13 Emil Kowalczyk Politechnika Poznańska 223 520 743
14 Agata Rockstein Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 172 560 732
15 Anna Spychała Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 171 560 731
16 Szymon Walich Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 w Węgrowcu 201 520 721
17 Wioleta Smal Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny 240 480 720
18 Rafał Ołowiańczyk Politechnika Rzeszowska 197 520 717
19 Piotr Płuciennik Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny 156 560 716
20 Piotr Kadłubski Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 195 520 715
21 Karol Marcinkowski Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 235 480 715
22 Maciej Goc Politechnika Krakowska 155 560 715
23 Przemysław Golan Uniwersytet Gdański 194 520 714
24 Monika Leśniewicz Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 153 560 713
25 Ireneusz Kowalkowski Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 232 480 712
26 Agnieszka Hajduk Wyższa Szkoła Cła i Logistyki 227 480 707
27 Bartosz Bachman Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie 225 480 705
28 Krzysztof Kozdraś Politechnika Rzeszowska 184 520 704
29 Adam Wieczorek Uniwersytet Gdański 183 520 703
30 Ewelina Jasińska Politechnika Rzeszowska 142 560 702

Partnerzy