Turnieje TransEdu

Obudź w sobie ducha (g)rywalizacji i powalcz o cenne nagrody.

Akademicki Turniej TransEdu to ogólnopolski konkurs internetowy dla uczniów oraz studentów szkół i uczelni logistycznych. Organizowany jest dwa razy w roku: w semestrze zimowym i letnim. Może wziąć w nim udział każda osoba ucząca się na kierunku związanym z Transportem, Spedycją i Logistyką. Graczy turniejowych zgłasza szkoła.

Dla zwycięzców - uczniów, studentów oraz najlepszej szkoły i uczelni - czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne.

Turniej składa się z dwóch etapów:

I ETAP - rozgrywki w grę TransEdu

O wyznaczonej godzinie uczniowie rozpoczynają grę TransEdu, wcielając się w rolę przewoźnika nawiązującego relacje biznesowe i rywalizując o najlepszą stawkę za kilometr. Gra trwa 45 minut, co dla przewoźnika jest istotną informacją. Jaki kierunek dostaw wybierzesz?

II ETAP - test wiedzy z zakresu kursów TransEdu

Czas na teorię. W zakładce “Kursy wiedzy” znajdują się lekcje z transportu drogowego i spedycji, to właśnie z tych obszarów przygotowaliśmy test. Sprawdź, jak wypadasz na tle innych.

 

Zasady są proste:

  1. Dwa razy w roku ogłaszamy Turniej, wybieramy nagrody i ustalamy tydzień rozgrywek.
  2. Szkoła wyznacza opiekuna, wybiera termin, godzinę i zgłasza liczbę uczestników.
  3. W wyznaczonym czasie - zaczynamy :)
  4. W ciągu tygodnia znamy zwycięzców, a nagrody wysyłamy pocztą.

 

Uczniu/Studencie - jeżeli chcesz się sprawdzić i powalczyć o nagrody - skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Twoją szkołą.

Nauczycielu - jeśli chcesz zorganizować (g)rywalizację dla swoich studentów, skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces. Najbliższy turniej odbędzie sięw dniach 10-14.2018. Zapraszamy!