TransID otrzymasz rejestrując się w aplikacji TransEdu, jeśli jej jeszcze nie masz, ściągnij ją i zarejestruj się.

Turnieje TransEdu

Kody do gier znajdziesz na dole tej strony.

Jak grać w turniejuAkademicki Turniej TransEdu to ogólnopolski konkurs internetowy dla uczniów oraz studentów szkół i uczelni logistycznych. Organizowany jest dwa razy w roku: w semestrze zimowym i letnim. Może wziąć w nim udział każda osoba ucząca się na kierunku związanym z Transportem, Spedycją i Logistyką. Turniej może być rozgrywany w każdym miejscu - wystarczy do tego komputer z dostępem do Internetu. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne. Do tej pory odbyło się już 7 edycji ATTE.

Turniej składa się z dwóch etapów:

I etap to rozgrywki w grę TransEdu

Pierwszy etap Turnieju trwa kilka dni - każdego dnia do rozgrywek przystępuje inne województwo. We wskazanym dla swojego województwa zaloguj się do gry (aplikację można ściągnąć TUTAJ) i w zakładce "TransEdu" wpisz kod dostępu, dzięki któremu wejdziesz do grupy turniejowej. Kod dla każdej grupy podajemy na stronie internetowej i na Facebooku 10 minut przed rozpoczęciem rozgrywki.

II etap obejmuje test wiedzy z zakresu kursów TransEdu

Od razu po zakończeniu rozgrywek, zaloguj się na stronę TransEdu i rozwiąż turniejowy test (zostanie on aktywowany w zakładce aktualnego turnieju tuż po zakończeniu Twojej rozgrywki i będzie dostępny przez 30 minut).

Do wzięcia udziału w Turnieju wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Uczestnikiem może być każdy student i uczeń logistyki w Polsce, który we wskazanym dniu zaloguje się do rozgrywki. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich przyszłych logistyków - najbliższy Turniej odbędzie się 5-8 grudnia.