TransID otrzymasz rejestrując się w aplikacji TransEdu, jeśli jej jeszcze nie masz, ściągnij ją i zarejestruj się.

Blog

XII AKADEMICKI TURNIEJ TRANSEDU

09.11.2018

W ciągu ostatnich 6 lat w rozgrywkach ATTE wzięło udział kilka tysięcy potencjalnych logistyków z kilkuset szkół i uczelni. Od czasu pierwszych edycji, część finalistów realizuje się już na polu zawodowym, a o części wiemy, że radzi sobie bardzo dobrze. 

Turniej - dzięki formule grywalizacyjnej wzbudza wiele emocji, wymaga szybkiego podejmowania decyzji i wiedzy branżowej. Na rozgrywki składa się gra TransEdu (symulacja giełdy transportowej: 45 minut) oraz test z podstaw wiedzy o spedycji i transporcie drogowym rzeczy (45 minut). Oba etapy odbywają się jednego dnia, a warunkiem wzięcia w nich udziału jest zagwarantowanie dostępu do sali komputerowej studentom/ uczniom.

XII edycja ATTE odbędzie się w dniach 10-14.12 i wziąć w niej udział może każda szkoła/ uczelnia o profilu logistycznym, która wyśle do nas zgłoszenie chęci udziału do końca listopada.

Nagrody w XII ATTE

Uczestnicy gry rywalizują o podium w kategorii student i uczeń. W obu przypadkach wygrani otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe. Od niedawna przyznajemy również nagrodę dla szkół i uczelni w postaci projektora multimedialnego. Ze względu jednak na fakt, iż to szkoły średnie najczęściej borykają się z brakami sprzetowymi, zdecydowaliśmy się przeznaczyć nagrodę tylko dla szkoły – projektor multimedialny o zdecydowanie wyższych parametrach nich dotychczasowe nagrody fundowane przez TransEdu.

Lista nagród w XII Akademickim Turnieju TransEdu

Uczniowie
1. miejsce: Plecak Swiss Peak z ogniwem solarnym i portami USB, 500 pln
2. miejsce: Wielofunkcyjne urządzenie drukujące Epson, 400 pln
3. miejsce: Słuchawki JBL, 300 pln
4. miejsce: Zestaw gadżetów
5. miejsce: Zestaw gadżetów

Studenci:
1. miejsce: Smartwatch Xiaomi, 500 pln
2. miejsce: Amazon Kindle Touch 8, 400 pln
3. miejsce: Dysk zewnętrzny Transcent 1Tb, 300 pln
4. miejsce: Zestaw gadżetów
5. miejsce: Zestaw gadżetów

Nagroda specjalna
Projektor multimedialny OPTOMA  HD - dla szkoły, której uczniowie otrzymają nawiększą sumaryczną liczbę punktów z pierwszej setki rankungu turniejowego.

Aby zgłosić szkołę/ uczelnię do turnieju, należy napisać na adres bpaszkiewicz@trans.eu a następnie zapewnić uczestnikom dostęp do sali komputerowej na 90 minut w wybranym przez siebie terminie między 10. a 14. grudnia. 

Więcej szczegółów niebawem!