XI Turniej TransEdu - już w maju!

20.04.2018

XI Akademicki Turniej TransEdu startuje już za niecały miesiąc. Przeczytaj, jak wziąć udział w zabawie i co możesz wygrać.

XI ATTE, czyli cykliczny internetowy konkurs logistyczny dla uczniów i studentów z całej Polski, odbędzie się w dniach 14 - 18 maja 2018 r. Uczestnicy rozgrywają Turniej w swojej szkole lub na uczelni pod opieką prowadzącego - wystarczy sala komputerowa z dostępem do internetu.

Turniej składa się z dwóch etapów: gry na aplikacji TransEdu i testu wiedzy obejmującego kursy Spedycja i Transport drogowy. Etapy następują od razu po sobie i trwają po 45 minut.
 

Jak zapisać się do Turnieju?

Chcesz, by Twoja szkoła lub uczelnia wzięła udział w Turnieju? Napisz do nas wiadomość na edu@trans.eu nie później, niż 11 maja. Jeśli jesteś nauczycielem zgłaszającym swoją grupę do rozgrywek, podaj nam preferowaną godzinę między 8.00 a 16.00 w dniach 14 - 18 maja. Jeśli jesteś uczniem lub studentem, porozmawiaj z prowadzącym lub nauczycielem o możliwości przystąpienia do Turnieju. Pamiętaj, że nagrody przewidziane są zarówno dla uczestników, jak i dla szkół i uczelni, które osiągną najlepszy sumaryczny wynik!
 

Nagrody w XI Turnieju TransEdu

Nagrody otrzymają zarówno gracze, jak i szkoły, które wystawią najlepszych uczestników. Dla uczestników Turnieju przewidzianych jest 6 zestawów nagród (nagrody pieniężne i rzeczowe): po 3 zestawy dla najlepszych uczniów i studentów. Od niedawna nagradzamy także jednostkę, której przedstawiciele osiągną najwyższą sumę punktów w całym Turnieju - w tym roku nagrodą dla najlepszej szkoły lub uczelni jest projektor.

Zatem do dzieła, jest jeszcze trochę czasu, żeby poćwiczyć grę na aplikacji i przygotować się do testu, czytając kursy wiedzy!

Jeśli masz pytania dotyczące XI Akademickiego Turnieju TransEdu, pisz na edu@trans.eu.