Poznajmy się

 

Platforma TransEdu powstała w 2012 roku na wyraźną prośbę uczelni i szkół logistycznych, szukających możliwości poznania pracy na systemie Trans.eu. Obecnie współpracujemy z uczelniami i szkołami z całej Polski, oferując praktyczną wiedzę w postaci aplikacji TransEdu wiernie odzwierciedlającej giełdę transportową. Zapewniamy wyselekcjonowaną wiedzę zamkniętą w czterech kursach przygotowanych przez specjalistów z branży TSL. Egzaminujemy i wystawiamy certyfikaty stanowiące potwierdzenie zdobytej wiedzy. Co roku zbieramy najważniejsze informacje z branży i wprowadzimy wykłady i warsztaty w zaprzyjaźnionych placówkach dydaktycznych.

Pragniemy pośredniczyć pomiędzy pracodawcami i szkołami, oferując uczniom praktyczną wiedzę o realiach pracy w branży transportowej, a pracodawcom rekomendować osoby, które wykazują uzdolnienia i wiedzę z zakresu TSL. Jesteśmy częścią grupy Trans.eu Group S.A., dostarczającej nowoczesne narzędzia pracy i świadczącej usługi dla całej branży transportowej w Polsce i Europie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, wspólnie przygotujmy studentów i uczniów do wejścia na rynek pracy.

Bogumił Paszkiewicz
TransEdu Team Manager

Pomysłodawca i nosiciel TransEdu. Wyznawca teorii chaosu połączonej z ADHD. Fan dalekich wypraw rowerowych, fizyki kwantowej i Jarmuscha.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie programem
  • współpraca z instytucjami

Skontaktuj się ze mną

Lucyna Szierok
Koordynator TransEdu

Muzyk, aktor, trener, wykładowca i prezenter. Zakochana po uszy w klasyce i flirtująca z Tomaszem Mannem (tym od Czarodziejskiej góry). Nie potrafi usiedzieć w miejscu, więc spotkać można ją w najbardziej nieoczekiwanych częściach świata.

  • wykłady/ kursy/ szkolenia
  • logistyka
  • promocja

Skontaktuj się ze mną

Partnerzy