Karta Circle K

23.01.2023

Jak powstała marka Circle K ?

Przedsiębiorca Fred Hervey w 1951 przejmuje firmę zmieniając na nazwę na Kay's Drive-In Food Service, po kilku lat wraz z rozwojem marki i otwieraniem kolejnych sklepów nazwa zostaje skrócona do Circle K..Współcześnie marka znana jest z kart paliwowych. 

Do czego służą karty Circle K ?

Circle są to karty przedpłacone i są używane do zakupów paliwowych na stacjach benzynowych. Oferują zniżki oraz liczne dogodności, które powodują że wyraźna jest dynamika wzrostu użytkowników kart  Circle K.

Cechy karty Circle K

- idealnie nadają sie do monitorowania i kontroli kosztów

- umożliwiają kontrolę wydatków poprzez limity i raporty okresowe

- stały monitoring wydatków flot samochodowych 

- efektywne zarządzanie budżetami

- stałe zniżki na paliwo, jedzenia na stacjach oraz wybrane zakupy

Jak uzyskać kartę Circle K ?

Na każdej stacji Circle K możesz nabyć kartę, wystarczy że zosatawisz swój numer telefonu. Następnie przez pracownika zostanie wygenerowany link w sms, który kończy rejestrację.Opcjonalnie możesz również założyć onto używając dowoelnej karty płatniczej 

Odwiedź dowolną stację Circle K i poproś sprzedawcę o kartę EXTRA, wpisz swój numer telefonu. Link do dokończenia rejestracji otrzymasz w SMS. Jeśli nie masz karty EXTRA możesz założyć Konto z użyciem dowolnej karty płatniczej.

Karta Circle K extra, co daje ?

Każdemu klientowi, który zatankuje 150 lirów paliwa  przysługuje:

- rabat na dowolną myjnie samochodową do 50% zniżki

- zniżki na gastronomię na stacjach benzynowych

- rabaty na ofertę sklepową na stacjach 

- przy rejestracji lub urodzinach kawa lub hot dog gratis

Circle k extra rejestracja karty

Jeśli się zdecydujesz na kartę Circle K extra wystarczy, że na dowolnej stacji poprosisz pracownika. Zostawiając swój numer telefonu - po krótkiej chwili - otrzymujesz sms z linkiem do dokończenia procedury rejestracji.  

Aplikacja mobilna - Circle k

Prócz karty - Circle k - alternatywnie można skorzystać z telefonu, wystarczy pobrać aplikację mobilną - Circle K i w pełni korzystasz z jej możliwosci i funkcjonalności, używając jedynie swojego telefonu komórkowego pozwala na łatwiejszy monitorig historii zakupów i śłedzenia promocji i rabatów na stacjach benzynowych.