TransID otrzymasz rejestrując się w aplikacji TransEdu, jeśli jej jeszcze nie masz, ściągnij ją i zarejestruj się.

Blog

Nowy quiz logistyczny na smartfony

24.07.2017

Gratka dla wszystkich logistyków, którzy nie rozstają się ze swoim telefonem: niedawno swoją premierę miała aplikacja TransEdu na smartfony. Ten prosty w obsłudze quiz pozwala sprawdzić wiedzę z zakresu TSL i zarządzania zespołem. Posiadacze telefonów z Androidem mogą pobrać aplikację ze sklepu Google Play. 

Quiz TransEdu to gra oparta na obszernej bazie pytań z zakresu transportu drogowego, spedycji, magazynowania oraz zarządzania ludźmi. Wszystkie pytania dotyczą wiedzy zawartej w kursach wiedzy TransEdu. Użytkownik wybiera jeden z trzech zaproponowanych przez aplikację tematów. Następnie odpowiada na 5 pytań - nie jest to gra na pieniądze, ale czas też ma tu swoją wartość. Im szybciej udzielona odpowiedź, tym więcej punktów na koncie gracza. Po udzieleniu odpowiedzi następuje oczekiwanie na ruch przeciwnika…
 

Zdrowa rywalizacja mobilizuje
 

Dlatego w quizie TransEdu można się wyzywać na pojedynek. Przeciwnikiem może być ktoś z grona Twoich znajomych, na przykład koleżanka ze studiów, lub wylosowana przez grę osoba.

Zobacz, czy jesteś lepszy niż inni
 

W tej grze liczy się coś więcej, niż tylko liczba właściwych odpowiedzi. Pod uwagę branych jest kilka czynników: stosunek prawidłowych odpowiedzi do tych złych, czas udzielania prawidłowych odpowiedzi, stosunek zwycięstw do remisów i przegranych, oraz liczba wygranych z rzędu. Im lepiej Ci idzie, tym lepsze statusy otrzymujesz w każdej kategorii. Jeśli początku byłeś “ledwie” Klasykiem wiktorii, po kilku wygranych z rzędu możesz otrzymać miano The Lord of the Wins.

Podczas gdy jeden gracz może z gracją godną zwycięzcy otrzymywać najwyższe statusy z każdej kategorii, jego kolega ze szkoły wciąż może ledwo dyszeć, walcząc o drugi level.

Możesz sprawdzić, jak wypadasz na tle pozostałych graczy - rankingi szkół, Twoich znajomych i wszystkich użytkowników dostępne są w menu. Dostęp do nich ma każdy użytkownik, który dodał do bazy 5 zatwierdzonych przez administratora pytań (każdy gracz ma realny wpływ na bazę pytań i może poszerzyć ją o własne propozycje) lub zalogował się do quizu poprzez TransID.


Do rzeczy
 

Jak się ściągnąć grę?

Gra jest dostępna w sklepie Play pod nazwą "TransEdu", możesz ją również ściągnąć na swój telefon klikając w ten link.

Jak się zalogować?

Są aż trzy sposoby, żeby korzystać z aplikacji.

Pamiętaj - jeśli logujesz się za pomocą Facebooka lub Google+, dodaj 5 pytań, by zobaczyć ranking.

Sprawdź, ile Ci potrzeba, by zostać Chuckiem Norrisem logistyki!