TransID otrzymasz rejestrując się w aplikacji TransEdu, jeśli jej jeszcze nie masz, ściągnij ją i zarejestruj się.

Blog

VIII Akademicki Turniej TransEdu

20.10.2016

Hej ho, czas na kolejnę edycję Akademickiego Turnieju TransEdu. VIII ATTE odbędzie się w dniach 5-8 grudnia 2016 r. Jak zawsze udział może wziąć każdy pełnoletni uczeń i student kierunku logistycznego w Polsce. Uczestnicy wcielą się we właścicieli firm transportowych, którzy muszą zaplanować najlepsze trasy dla swoich ciężarówek, a następnie podejdą do testu wiedzy obejmującego zagadnienia z Kursów wiedzy TransEdu. Nowością będzie mała zmiana w sposobie prowadzenia rozgrywek. Test wiedzy odbędzie się tuż po każdej z rozgrywek. Dodatkowo będziemy zadawać pytania z dwóch kursów - Transportu drogowego i Spedycji.

Tutaj przeczytasz, jak przystąpić do Turnieju oraz poznasz daty rozgrywek dla poszczególnych województw. Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu na Facebooku.

Ranking podzielimy na dwie części, tak, zeby szanse między uczniami i studentami były wyrównane (z racji tego, że są dwie pule nagród, każdy uczestnik ma większą szansę na wygraną). Co możesz wygrać? Za zajęcie jednego z trzech pierwszych miejsc czeka na Ciebie kasa oraz...

Jeśli jesteś studentem:

projektor Epson
Kindle 7 Touch
Urządzenie Canon Pixma

Jeśli jesteś uczniem:

Kamera sportowa SJ4000 WIFI
Tablet NTT
słuchawki SENNHEISER