TransID otrzymasz rejestrując się w aplikacji TransEdu, jeśli jej jeszcze nie masz, ściągnij ją i zarejestruj się.

Blog

Logistyku - ściągnij quiz na smartfona i weź udział w konkursie

08.08.2017

Quiz logistyczny na telefony oczy internetu ujrzały kilka dni temu. Przybywa graczy, którzy chcą osiągnąć jak najlepsze tytuły - w krótkim czasie w aplikacji zarejestrowało się ponad 100 użytkowników. Logistycznych Ninja wciąż przybywa.
 

Mamy dla Was konkurs
 

Tak się składa, że jesteśmy w posiadaniu 10 toreb wypełnionych gadżetami i oddamy je osobom, które spełnią jeden z naszych warunków.

1x torba z 5 gadżetami trafi do osoby, która jako pierwsza zdobędzie wszystkie najlepsze statusy (Faster than Master, Człowiek-Encyklopedia, Napoleon nienażarty, The Lord of the Wins). Decyduje kolejność zgłoszeń.
2x torba z 5 gadżetami jest przewidziana dla 2 osób, które do 16 sierpnia do godziny 12.00 dodadzą najwięcej zatwierdzonych pytań do bazy.
5x torba z 4 gadżetami pójdzie do 5 osób, które 16 sierpnia o godzinie 12.00 znajdą się na szczycie miesięcznego rankingu.
2x torba z 3 gadżetami powędruje do 2 osób, które do 16 sierpnia, godz. 23.59, zgłoszą nam najwięcej błędów pojawiających się w aplikacji (merytorycznych, technicznych, wszystkich).

 

Zgłoszenia wysyłamy na edu@trans.eu

 

Uwaga! Osoby bez przypisanej szkoły/uczelni zostaną usunięte z rankingu. Nazwę swojej instytucji możesz zmienić, klikając na nią w rankingu.